Nev Çarşı Üsküdar AVM Çekilişi

0
153

Nev Çarşı Üsküdar AVM yeni bir etkinlikle kendini gösteriyor. Bu alışveriş merkezinde yapılan çekilişe dair bilgilere Kampanya Babası aracılığıyla erişebilirsiniz.

Nev Çarşı Üsküdar AVM Çekilişi Katılım Şartları

Nev Çarşı Üsküdar AVM çekilişine katılım şartları da Kampanya Babası farkıyla ortaya çıkıyor. AVM içerisinde yer alan herhangi bir mağazadan 150 TL değerindeki her bir alışverişte bir adet çekiliş hakkı elde etmek muhtemel oluyor. Sonrasında da kampanyaya katılmak için AVM içerisindeki kampanya noktalarına giderek başvuru yapmak gerekiyor. Bu şekilde kampanyaya dahil olmak ve büyük ödülü kazanmak söz konusu olacaktır.

Nev Çarşı Üsküdar AVM Çekilişi Katılım Şartları

Nev Çarşı Üsküdar AVM çekilişine katılmak için belli noktalardan harcama yapmak da gerekiyor. Bankamatiklerden yapılan işlemlerin yanı sıra döviz bürolarındaki faaliyetler çekilişe katılma şansını sağlamıyor. Aynı zamanda da fatura ödemeleri, TL yüklemeleri, alkollü içecek alımları, şans oyunları oynama, otopark giderleri, ilaç harcamaları ve hediye çekiyle yapılan alışverişler kampanya kapsamının dışında tutuluyor. Öte yandan faturanın üzerindeki isimlerle çekilişe katılan kişinin uyuşması da oldukça önemlidir. Böylelikle de kişilerin kazanmaları takdirde hediyelerini alabilmeleri adına bu şartı yerine getirmeleri gerekmektedir.

Nev Çarşı Üsküdar AVM Çekiliş Hediyesi

Nev Çarşı Üsküdar AVM çekiliş hediyesi 2021 model Toyota C-HR Hybrid ve Ortiz Karavan olarak belirlenmiştir.

Nev Çarşı Üsküdar AVM Çekilişine Son Katılım Tarihi

Nev Çarşı Üsküdar AVM çekilişinin son katılım tarihi 9 Ocak 2022 olarak belirlenmiştir. Bugünün sonuna kadar AVM içerisinden çekilişe katılma hakkı söz konusudur.

Nev Çarşı Üsküdar AVM Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Nev Çarşı Üsküdar AVM çekilişi 15 Ocak 2022 tarihinde açıklanacak. Bu çekilişin sonuçları Kampanya Babası sitemizde yayınlanacak. Çekilişten haberdar olmak istiyorsanız sayfamızı takipte kalmalısınız.

Çekiliş açıklandıktan sonraki 15 günlük süre zarfında kimliklerinizle faturalarınızı götürerek hediyelerinizi alabilirsiniz. Kampanya Babası sitemizde bu detaylar bulunuyor. Nev Çarşı Üsküdar AVM çekilişine dair tüm bilmeniz gerekenler bu web sitesinde yer alıyor. Böylelikle hazır hale gelecek ve bu çekilişin sonuçlarına ulaşabileceksiniz.

Daha fazla çekiliş için : https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz