Netspeed Seed Pro 75 Kampanyası

0
130

Netspeed Speed Pro 75 kampanyasından yeni, mevcut ya da diğer operatörlerden geçiş yapacak müşteriler yararlanabilmektedir. Speed pro 75 kampanyası dahilindeki indirme hızı ortalama 75 Mpbs’ye kadar ulaşabilmektedir. Upload hızı ise 8 Mpbs’dir. Kampanya koşulları gereğince taahhüt seçenekleri bulunmamaktadır. Netspeed markası ile 7/2 destek hattın yardım alabilirsiniz. Limitsiz kotaya sahip olan speed pro 75 kampanyası ayrıca altyapı olarakta VDSL kullanmaktadır. İnternet hızı aynı süre zarfı içerisinde birden fazla kişinin kullandığı ortamlarda idealdir. Aynı anda 8 tane cihaza kadar bağlanıyorsanız, Netflix vb. uygulamalardan dizi izliyorsanız, oyun oynuyorsanız ya da sosyal medya da aktif bir kişiyseniz Speed Pro 75 sizler için ideal bir tarifedir. Daha çok izleyen, daha fazla eğlenen ve daha fazla yapan aileleri için mükemmel bir internet tarifesidir.

Diğer operatörlerden Netspeed operatörüne geçiş yapan müşterilere kurulum özel ve ücretsizdir. Netspeed tarafından alınan hizmeti beğenmezseniz geri iade seçeneğiniz bulunmaktadır. Hattınız tarafından desteklenen ve tarifenize tanımlı en iyi internet hızı sizlere sunulmaktadır. Herhangi bir sağlayıcıdan hizmet alınmakta ise Netspeed’e geçiş oldukça kolaydır. Müşterinin herhangi bir şey yapmasına gerek yoktur. Başvuru sonrasında geriye kalan tüm işi Netspeed markası yapmaktadır.

Netspeed Logo

Netspeed Seed Pro 75 Kampanyası Şartları

Netspeed Seed Pro 75 Kampanyasından yararlanabilmek için yapılması gereken belirli şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar:

  • Kampanyanın sunumu Netspeed İnternet A.Ş tarafından yapılmaktadır.
  • Kampanya avantajlarından biri yeni ve diğer operatörlerden gelen müşterilere, altyapıda bulunan uygunluğa göre taahhütsüz faydalanabilirler.
  • Diğer operatörlerden geçiş yapmış olan müşterilerden herhangi bir fiyat alınmamaktadır.
  • Belirtilen internet paket fiyatlarına bütün vergiler dahildir.
  • Yalın VDSL kampanyasında aktivasyon ücreti ve Eve Kadar Kurulum ücreti olan 100 TL alınmaktadır. Bu ücret ister peşin olarak, isterse de 2 taksit şeklinde ödenebilmektedir.
  • Netspeed Speed Pro 75 internet kampanyası, yasal sitelerden herhangi bir indirmeyi destekler.
  • Yeni müşterilere faturalar sadece SMS yolu kullanılarak iletilecektir. Dileyen aboneler kampanya onayı aktif hale geldikten sonra müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek posta yolunu kullanarak da fatura alma seçeneğini seçebilirler.
  • Hizmet içerikleri, tarifelere ve kampanya hakkında ayrıntılı bilgi için 444 0 217 Müşteri numarasını arayabilir ya da netspeed.com.tr internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz