NetSpeed Arkadaşını Getir Kampanyası ve Netspeed Referans Kodu

1
882
Netspeed Arkadaşını Getir Kampanyası

Netspeed arkadaşını getir kampanyası, referans kodu ile katılım sağlanabilen ve kullanıcılara avantajlı fırsatlar sunan bir kampanyadır. Kullanıcıların arkadaşlarını getirerek hem Netspeed ailesini genişletmesi hem de indirim avantajından yararlanmasını mümkün kılan kampanya oldukça ilgi çekmektedir.

Kullanıcıların getirdikleri arkadaş başına 5 TL’lik indirim avantajına ulaşacağı bilinir. Gelen kullanıcıların da kampanya süresi boyunca Netspeed’e yeni kullanıcılar getirerek indirim kazanması mümkündür. Kampanyaya talep edilen sayıda kişi davet edilebilir, ancak gelen kişilerin anlaşmayı sonlandırması indirimlerin de silinmesine neden olacaktır.

Yazıyı okumadan kodu alıp çıkmak isteyenler için Netspeed güncel referans kodu:

QWE43D

İLETİŞİM: Yardıma ihtiyacınız varsa veya kendi kodunuzu bu yazıya ekleyerek internet hakkı kazanmak istiyorsanız aşağıdaki buton ile ücretsiz destek alabilirsiniz.

Aklınıza takılan herhangi bir soruda bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin.

Netspeed, Türkiye genelinde internet erişimi sağlamak amacıyla faaliyet gösteren; ses, veri ve görüntü aktarımına olanak sağlayan, Bilgi Teknolojileri İletişim Kurumu tarafından düzenli olarak denetlenen güvenilir ve kaliteli hizmeti ile adından söz ettiren Türk yapımı bir telekomünikasyon şirketi olarak hafızalara kazınır.

Bireysel ve kurumsal kullanıcılara hizmet sunan Netspeed, kullanıcı memnuniyetini esas almakta ve kaliteli ilerleyişi ile kullanıcıların kalbini fethetmektedir. Uluslararası bir platform olma amacı taşıyan ve dünyanın sayılı telekomünikasyon şirketleri arasına girmeyi amaçlayan Netspeed; gelişim, ilerleme ve üretmeyi destekleyen çalışmalarıyla alkış alır.

Netspeed Arkadaşını Getir Kampanyası Nedir?

Netspeed Davet Arkadaşları

Arkadaşını Getir Kampanyası, davet kodu ile katılım sağlanabilen ve her getirilen üye sayesinde kişiye 5 TL tutarında indirim sağlayan avantajlı bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanabilmek için kişinin elindeki referans kodu ve davet edilen arkadaşının referans kodu gerekmektedir.

Oldukça cazip fırsatlar sunan kampanya 444 0 217 numaralı başvuru hattından işleme alınır. İşleme alınacak olan kişilerin kampanyaya katılma talebini iletmesi gerekir.

Netspeed Arkadaşını Getir Kampanyasının Şartları Nelerdir?

Kampanya herhangi bir açıklama yapılmadığı müddetçe başka kampanyalar ile ilişkilendirilemez. Kampanyadan kazanılan indirimlerden yararlanabilmek için referansını aldığınız arkadaşınızın herhangi bir faturasına ait borcunun bulunmaması gereklidir. Kazanılan indirimler sonraki fatura döneminde sisteme alınır. Ancak referans kodunun sahibi veya arkadaşının herhangi bir nedenle üyeliğinin iptalini istemesi durumunda kampanya koşulları geçerliliğini yitirir.

Kampanyada herhangi bir sınır faktörü söz konusu değildir. İstediğiniz kadar arkadaşınızı referans göstererek sisteme üye olmalarını sağlayabilir ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Fakat aylık indirim kotasını aşarsanız indirimleriniz bir sonraki ayın faturalarına yansıtılacaktır.

Kampanyanın geçerlilik tarihi 30.12.2021 olarak kaydedilir. Netspeed kampanyasından aktif şekilde internet kullanan bireysel internet kullanıcıları, TC vatandaşı olmaları koşuluyla katılabilirler. Kazandığınız indirimleri Netspeed’in internet sayfasında yer alan Online İşlemler kısmındaki Kampanyalar ibaresinden görebilirsiniz.

Netspeed Arkadaşını Getir Kampanyasına İlişkin Bilinmesi Gerekenler

Netspeed Arkadaşını Getir kampanyasına web siteden katılım göstermek istiyorsanız Online işlemler ibaresine tıklayarak referans kodunuzu ve arkadaşınızın referans kodunu girerek kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile irtibata geçerek kampanyaya katılmak niyetindeyseniz 444 0 217 numaralı telefonu çevirmelisiniz.

Müşteri temsilcisi tarafından size gönderilen başvuru formunu eksiksiz doldurmanız ve referans kodlarını doğru şekilde yazmanız gerekir. Kampanyadan yararlanmaya başlayan kullanıcılar 12 aylık süre zarfında arkadaşı ile beraber indirimli fatura avantajından yararlanır. Ancak arkadaşınızın herhangi bir nedenle aboneliğinin iptalini talep etmesi indirimlerin silinmesine ve her iki taraf için de kampanyanın ortadan kalkmasına neden olur.

Netspeed Davet / Referans Kodu 2021

Netspeed Referans Kodu

Netspeed güncel arkadaşını getir referans kodunu arıyorsanız en doğru yerdesiniz. İşte güncel davet kodu:

QWE43D

Yukarıdaki kodu kullanıp Netspeed’e abone olarak indirimden faydalanabilirsiniz.

Müşteri temsilcisi aracılığı ile doldurulan başvuru formunda kişinin kendi referans kodunu ve arkadaşının davet kodunu doğru biçimde yazması gerekir.

Talebe göre işlem, web sitesi aracılığı ile de gerçekleştirilebilmektedir. Referans kodunu doğru girmek bu aşamada da önemlidir. Referans kodunu doğru şekilde girdikten sonra indirimlerden yararlanmaya başlanabilir. Sisteme dâhil olan kişinin talebe göre farklı arkadaşlarını da sisteme davet ederek daha fazla indirim avantajından yararlanması mümkündür.

Yazıyı paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın! En iyi ev interneti kampanyaları Kampanya Babası’nda!

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz