Nescafe’den BMW ve Iphone 11 Çekilişi

0
483
Nescafe Logo

Nescafe çekilişleri hız kesmeden devam ediyor!

Nescafe’nin 3 dönem boyunca her dönemde 75’er adet iPhone 11 ve AirPods verdiğini duymayan yoktur sanıyoruz. Bu dev çekilişte 4. döneme girdik diğer dönemleri kaçırdık diye üzülmeyin! Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenleri aşağıda bulabilirsiniz.

Katılmak için son tarih: 20 Ocak 2021 yani 4. Dönem çekilişine katılmak için geç kalmadınız. Ayrıca 3 adet BMW 118i henüz sahibini bekliyor.

Çekilişe Katılma Şartları:

 • Promosyonlu paketlerde satılan Nescafe 3ü1 Arada Orijinal, Nescafe 3ü1 Arada Sütlü Köpüklü, Nescafe 3ü1 Arada Extra ya da Nescafe 2si1 Arada ürünlerinden birisini almak.
 • Promosyonlu Nescafe paketlerinin içindeki kampanya katılım şifresini aralarında birer boşluk bırakarak ad-soyad ve adres bilgileriyle birlikte 6635’e eksiksiz bir şekilde SMS göndermek.  SMS ücreti Turkcell ve Türk Telekom için 1 TL, Vodafone için ise 0,65 TL olarak alınır. Hatalı mesajlarda da ücret alınır.
 • Dilerseniz ücretsiz bir şekilde www.nescafe.com.tr  adresindeki formu doldurup şifreyi yazarak da çekilişe katılabilirsiniz.
 • Aynı şifre ile birden fazla katılım yapılamaz. Birden fazla kullanılan şifrenin yalnızca bir tanesi geçerli olacaktır.
 • Kampanyaya katılırken ad, soyad ve şifre bilgilerinden bir tanesi dahi eksik olsa da çekiliş hakkı verilmez.
 • Katılırken verilen bütün bilgilerin yeterli ve doğru olmasının sorumluluğu size aittir.
 • Çekiliş 04.02.2021 tarihinde Takvim gazetesinde duyurulduktan en geç 15 gün sonra asıl kazananlar, sonraki 15 günde ise yedek talihliler başvurmak zorundadır.
 • Talihliler belirtilen sürede kazanılan şifrenin ambalajı ve iletişim bilgileriyle birlikte info@u2.com.tr e- posta adresine ya da 0212 217 41 21 numaralı faksa eksiksiz bir şekilde teslim etmelidir.
 • Kazanan şifrenin asıl ambalajı okunabilir şekilde saklanmalıdır. Fotokopi ya da fotoğrafı geçerli değildir.
 • 18 yaşından küçükler bu çekilişe katılamazlar. Kazanılsa bile ödüller teslim edilmez.
 • Her dönemde bir kişi en fazla bir ödül kazanabilir.

DETAYLAR

               4. dönem kampanyası sonucunda 75 adet iPhone 11 64GB, 75 adet Apple AirPods verilecektir. 5. Dönem çekilişinde ise tüm dönem katılımları dâhil edilerek 3 adet BMW 118i Sport Line(2020 Model) verilecektir.

               4. dönem çekiliş sonucu 28.01.2021 tarihinde saat 11:00’de noter huzurunda halkın katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. 5. Dönem çekilişi diye adlandırılan BMW otomobil çekilişi ise 28.01.2021 tarihinde saat 13:00’de yine noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir.

               Çekiliş sonuçları 04.02.2021 tarihinde Takvim Gazetesinde açıklanacaktır. Aynı zamanda kazananların adresine posta ile tebligat yapılacaktır. Adresi bilinmeyenler için gazetede yapılan duyuru yeterli görülecektir.

Umuyoruz ki bu bol hediyelerden birisi sizin olur. Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayınJ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz