Nescafe 3’ü 1 Arada Çekilişi

0
171

Ambalajında kampanya görseli bulunan Nescafe 3’ü 1 arada veya 2’si 1 arada paketlerinin iç yüzündeki şifreyi Nescafe 3ü1 Arada NE’APP uygulamasından göndererek çekilişe katılabilirsiniz.

10’lu veya 15’li ürün paketlerindeki dış ambalajlarında bulunan tek şifre ile çekiliş hakkına sahip olabilirsiniz. Çekiliş 4 dönem kadar devam edecektir. Bu dönemler devam edene kadar şifre göndererek şansınızı arttırabilirsiniz. Herhangi bir dönemde hediye kazansanız bile devam eden dönemlere de katılabilirsiniz. Şifreli ürün ambalajlarını çekiliş sonucu açıklanana kadar saklayınız.

Çekiliş Sonucu Verilecek Hediyeler

4 kişi için  2021 model BMW 1.18i Sport Line (her dönem için 1 kişiye)

200 kişiye Apple iPhone 12 (Her dönem için 50 kişiye)

200 kişiye Apple Airpods (Her dönem için 50 kişiye)

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

19 Ekim 2021 – 1. Dönem

19 Kasım 2021 – 2. Dönem

19 Aralık 2021 – 3. Dönem

19 Ocak 2022 – 4. Dönem

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?

1. dönem 27 Ekim 2021,  2. dönem 29 Kasım 2021,

3. dönem 28 Aralık 2021, 4. dönem çekilişi ise 28 Ocak 2022 tarihinde yapılacaktır. Çekiliş sonucu kazananlar sırasıyla

2 Kasım 2021, 3 Aralık 2021, 4 Ocak 2022 ve 4 Şubat 2022 tarihlerinde kampanya babası sayfamızda açıklanacaktır.

Çekiliş sonuçlandığında bildirim almak istiyorsanız Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz. Kazananların sonuçlar açıklandıktan sonraki 15 gün içerisinde kimliklerini çekilişi düzenleyen firmaya göndermeleri gerekmektedir. Aksi durumda hak yedek talihliye geçer ve yedek talihli için 15 günlük süre başlar.

SMS ile Katılım

SMS ile katılım için şifreyi, Adınızı Soyadınızı ve Adres bilgilerinizi yazıp 7574’e göndermeniz yeterlidir. Her mesajda yalnızca bir şifre gönderebilirsiniz. Her şifre gönderimi için SMS ücreti ödersiniz.

Yurdışından Çekilişe Katılabilir miyim?

Evet, katılabilirsiniz. Çekiliş formundaki adresiniz Türkiye adresi olmalıdır.

Hediyemi benim adıma başkası teslim alabilir mi?

Yalnızca araba ödülünde, araç kişi adına kaydedileceğinden ruhsat işlemleri sırasında orada olunmalıdır. Tüm işlemlerden sonra, teslimat için yasal temsilcinizi göndermeniz gerekmektedir.

Hediye yerine parasını alabilir miyim?

Hayır. Hiçbir çekilişte hediye yerine parası alınamaz.

2. Çekiliş – Nescafe Xpress Çekilişi

Çekilişe katılım sağlamak için, kampanyaya katılan marketlerden 20 TL tutarındaki Nescafe Xpress ürünü alışverişi yapmanız gerekmektedir. Alışverişiniz sonrası aldığınız fişi, akıllı telefonunuzun uygulama mağazasından indireceğiniz Qumpara uygulaması üzerinden göndererek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Yapacağınız alışverişinizde başka ürünler de eklemiş olabilirsiniz. Burada mühim olan 20 Tl lik Nescafe Xpress ürününün fişinizde yer alıyor olmasıdır. Bunun yanı sıra fazladan yapacağınız her 20 liralık harcama tutarı ise size 1 adet çekiliş hakkı daha kazandıracaktır. Çekilişe istediğiniz kadar katılabilirsiniz.

Kampanyaya Katılan Marketlerin Listesi:

Nescafe Xpress çekilişi için kampanyaya katılan marketlerin listesi, Ak Uğur, Altunbilekler, Altun, Bağdaş, Biçen, Çağdaş, Çağrı, Furpa, Namlı, Hanif Pehlivanoğlu, Mopaş, Hakmar, Onur, Özhan, Özkuruşlar, Seyhanlar ve Yunus marketleridir.

Çekiliş Sonucu Verilecek Hediyeler Neler?

Çekiliş sonucunda 5 kişiye tam olarak 38 bin 300 lira değerinde Vespa Primavera motosiklet verilecektir.

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Çekilişe 15 Ekim 2021 tarihine kadar katılım sağlamak gerekmektedir.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Katılım tarihi sona erdikten sonra çekiliş 3 Kasım 2021 tarihinde gerçekleştirilecek olup, çekiliş sonucu kazananlar ise 8 Kasım 2021 tarihinde kampanya babası sayfamızda açıklanacaktır. Kazananları Instagram hesabımızdan takip ederek görebilirsiniz. Çekiliş sonuçları açıklandığında anında bildirim almak istiyorsanız bizi Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz. Kazanan kişilerin sonuçların açıklanmasının ardından 15 gün içerisinde nüfus bilgilerini çekilişi kampanyasını organize eden ilgili firmaya göndermeleri gerekmektedir. Kazanan kişinin 15 gün içerisinde bu bilgileri firmaya ulaştırmaması durumunda bu hak yedek talihliye geçmekte ve yedek talihli için ise 15 günlük süre başlamış olacaktır.

Yapılan tüm çekilişlerin ayrıntılı detayları için web sitemizi takip edebilir ve tüm kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Daha fazla çekiliş için mutlaka https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/ sayfamızı ziyaret edin!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz