Mono Davet Kodu

0
898
Mono Uygulaması Logo

Mono davet kodu yazımıza hoşgeldiniz. Bu yazımızda sizlere güncel davet kodunu vermekle kalmayıp Mono uygulaması hakkında da mutlaka bilmeniz gereken bilgilerden bahsedeceğiz.

Güncel 2021 Mono Davet Kodu:

03ZHM

Mono davet kodunu kullanmadan önce aşağıdaki bilgilere de göz atmayı unutmayın.

Mono Uygulaması Nedir?

Mono uygulaması ile gün boyu mesaj kutunuzu dolduran SMS bildirimleri tarihe karışıyor. Sms bildirimlerinin yerine indirebileceğiniz bu uygulama ile mobil telefonunuzun ekranına sadece belirttiğiniz markalardan bildirimler geliyor.

Mono Davet Kodu Uygulaması Hakkında

Yazımızda Mono davet kodu uygulaması nedir ve sunduğu avantajlar hakkında bilgileri bulabilirsiniz. Bu uygulama sadece bildirim göndermekle kalmıyor, bünyesinde bulunan puan sistemi ile mono puan kazanmanıza da olanak sağlıyor.

Gerek Android gerekse de IOS sistemine sahip tüm telefonlara saniyeler içinde indirilebilen bu uygulama ile tüm markaların bildirimlerini anında görebiliyorsunuz.

Mono Davet Kodu Nasıl Kullanılır?

Uygulamanın sayfasında yer alan Markalardan dilediğinizi seçip bildirim gönderilmesine izin vermeniz yeterli oluyor. Onlarca markayı bünyesinde bulundurmanın yanı sıra farklı markalarla da anlaşmaların sağlanacağını belirtebiliriz.

Mono bildirim ve davet kodu ile puan kazandırma sistemi sayesinde QNB Finansbank veya Enpara.com’da yer alan hesaplara para aktarımı gerçekleşebiliyor.

Bu anlamda kullanıcılar puanlarını nakit ya da farklı markalara yaptıkları alışverişlerde de kullanabiliyorlar. Ayrıca puan sistemi ile Sokak Hayvanlarına mama bağışı yapılabiliyor. Bunun için uygulama üzerinden HAYTAP’a bağış yapılması yeterli oluyor.

Mono Birbirinden Farklı Özellikleri

Mono uygulamasının en büyük ve önemli özelliklerinden bir tanesi ise düellodur. Kullanıcılar sistem tarafından belirli saatlerde açılan düello yarışlarına katılarak onlarca hediye çeki kazanabiliyorlar.

Düzenlenen yarışmalarda genel olarak en hızlı olanın kazandığını belirtmekle birlikte hem eğlenceli zaman geçirilmesi hem de ödül vermesi sayesinde çok daha fazla katılımcının yarışmaya dahil olduğunu aktarabiliriz.

Mono uygulaması nedir sorusunun bir diğer cevabı ise uygulamanın kolay bir ara yüzü olması ve ilk andan itibaren kendine hayran bırakmasıdır. Her gün yüzlerce kişinin indirdiği uygulamanın ilk kurulduğu günden bu yana ortalama 5 bin takipçisi bulunmaktadır.

Gerek sokak hayvanlarına destek olması gerekse de kullanıcılara farklı marka seçenekleri sunması ve en önemlisi ücretsiz bir uygulama olması en çok dikkat çeken özelliklerinin arasında gelmektedir.

Uygulama, kullanıcılardan değil anlaşmalı oldukları markalardan ücret almakta ve bu sayede kendini geliştirmektedir. Bununla birlikte bildirim olarak değil SMS olarak markalardan bilgi almak isteyenlerden de yine ücret alınmıyor.

Mono davet kodu yazımızın burada sonuna geldik. Aklınıza takılan sorular için bize ulaşmayı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde belirtmeyi unutmayın.

Mono Davet Kodu kampanya yazımızın sonuna geldik. Yazıyı arkadaşlarınıza önermeyi onlarla paylaşmayı unutmayınız.

Daha fazla arkadaşını getir kampanyaları için; https://kampanyababasi.com/arkadasini-getir-kampanyalari/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz