Mobilya ve Yapı Alışverişlerine 75 TL ParafPara Hediye!

0
167

Mobilya ve yapı sektörüne ait harcamalara 75 TL değerinde ParafPara hediye edilecektir. Kampanyada yararlanabilmek için gerekli koşullardan biri de harcama öncesinde katılımı sağlamış olmak gerektiğidir. Bu nedenle şartlara göz attıktan sonra harcama öncesi katılım sağlamanız oldukça önemlidir.

Kampanya Ayrıntıları:Mobilya Yapı Harcamalarına 75 TL ParafPAra

Kampanya yalnızca 1 – 31 Temmuz 2020 tarihlerinde Paraf kart ile yapılacak olan harcamalarda geçerlidir.

Kampanya süresi içerisinde mobilya ve yapı sektöründe, Paraf kart ile yurt içi bütün banka POS’larından toplamda yapılacak olan 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL ParafPara hediye edilecektir.

Müşterilerin kampanyadan yararlanabilmeleri için; mobilya ve yapı sektöründe herhangi bir harcama yapmadan önce Paraf Mobil uygulaması indirilmeli ve ilgili kampanya bulunarak ‘’Hemen Katıl’’ butonuna tıklanmalıdır.

Müşteri bir kart ile kampanyaya katılım sağladığında sahip olduğu diğer kartlarda kampanyaya dahil edilir.

Her bir kampanya katılımcısı bu kampanyadan en fazla 75 TL ParafPara elde edebilir.

Yapılan harcamalar doğrultusunda kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak olan gün sonu işlemi ile kazanım sağlanan işlemin bankaya ulaşmasının üzerinden bir gün geçtikten sonra müşterinin kartına sistem tarafından yüklenmektedir.

Paraf, Parafly, Parafree, Ek kartlar kampanya kapsamında değerlendirilmektedir.

Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanya kapsamında değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz