Mobil Uygulama Üzerinden Ödeyenlere 10TL Maxipuan Hediye

0
195
Maximum Mobil Öde 10 TL Maxipuan

16 Nisan -29 Nisan tarihleri arasında Maximum Mobil uygulamamızı indirerek kampanyamıza katılın. Kampanyamıza katıldıktan sonra yemeksepeti mobil uygulamasından “Maximum Mobil ile öde” seçeneği ile vereceğiniz 50₺ ve üzeri ilk siparişinizde 10₺ MaxiPuan kazanma şansı yakalayın.

kampanya detayları

  • Maximum Mobil uygulama müşterileri her zaman olduğu gibi yine kazanmaya devam ediyor.
  • Kampanyaya yalnızca Yemeksepeti mobil uygulamasından “Maximum Mobil ile öde” seçeneği ile verilecek olan yemek siparişleri dahildir.
  • Kampanya kartlara bakılmaksızın müşteri numarası bazındadır. Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 kere yararlanabilir ve en çok 10₺ MaxiPuan elde edebilir.
  • Kampanya kapsamında olan kredi ve banka kartları: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç Kredi Kartı) ve Bankamatik Kartları
  • Kampanya kapsamında olmayan kredi, banka kartları ve işlemler: Ticari kredi kartları ve aidatsız kredi kartları ile yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri, K.K.T.C. siparişleri, Yemeksepeti cüzdan hesabına yapılan ödemeler, yemeksepeti.com, Yemeksepeti mobil uygulamasından “Maximum Mobil İle Öde” yöntemi harici yapılan ödemeler ile MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.
  • Kazanılan MaxiPan Kullanımı: Kampanyadan elde edilmiş olan MaxiPuanlar 5 Mayıs 2020 tarihinde en son alışveriş yaptığınız kartınıza yüklenecektir ve kullanılmamış olan bütün MaxiPuanlar 25 Mayıs 2020 tarihinde geri alınacaktır.

Maximiles hesabın içerisine yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmak maksatlı da kullanılamaz. Ayrıca kampanya dönemi boyunca yapılmış olan alışverişlerin iptal edilmesi ya da satın alınmış olan herhangi bir ürünün iade edilmesi durumunda kartınıza yüklenmiş olan MaxiPuanlar geri alınacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz