Mobesko’dan SEAT Otomobil Çekilişi

0
148
Mobesko Logo

Mobesko Mobilyacılar sitesi içerisinde yer alan mağazalar üzerinden yapacak olduğunuz her 3.000 TL değerindeki alışverişler sizlere 1 adet çekiliş hakkı kazandıracaktır.

Alışverişlerinizden sonra alacak olduğunuz fatura/fiş aracılığı ile kampanya kayıt masalarına gelerek çekiliş fırsatlarına kaydını gerçekleştirebilirsiniz.

Kazanan bireyler açıklanıncaya dek kampanya fırsatlarına kayıt formunuzu ve alışveriş faturanızı saklayınız.

Çekiliş fırsatlarına sadece Mobesko Mobilyacılar Sitesi içerisinde yer alan mağazalar üzerinden yapılacak olan alışverişler dahil edilmektedir.

Bu mağazaların internet adresleri üzerinden yapılacak olan alışverişler de dahil değildir.

Hediye çeki kullanılarak alışveriş yapmanız halinde de çekiliş fırsatlarına dahil olamazsınız.

Çekiliş Sonucu Verilecek Hediyeler Neler?

  • 1 kişiye 2021 model Seat Ibiza 1.0 Style 80 HP otomobil (Yaklaşık olarak 170.000 lira değerinde)
  • 5 kişiye 55 inç boyutunda Philips Uydu Alıcılı Smart 4K LED Televizyon
  • 5 kişiye Samsung Galaxy Note 10 Lite
  • 5 kişiye Arçelik Kurutma Makinesi
  • 5 kişiye Samsung Galaxy Tab A Tablet 8 inç

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Çekilişe en son katılım 31 Temmuz 2021 tarihidir. Bu tarihten sonra katılımını gerçekleştirmeyi sağlayan kişileri kaydı genel olarak geçersiz olacaktır.

Sizler de Mobesko çekilişinin fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Geç olmadan çekiliş fırsatlarından sizler de yararlanabilirsiniz. 

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişin yapılacağı tarih 24 Ağustos 2021 olup, çekiliş sonucu kazanan kişilerin açıklanacağı tarih ise 26 Ağustos 2021’dir. 

Kazanan kişiler Kampanya Babası internet adresi üzerinden açıklanacaktır. Çekiliş sonuçları açıklandığı sırada bildirim almayı istiyorsanız, Kampanya Babası Instagram hesabını yakın takibe alabilirsiniz.

Kazanan bireyleri ise sonuçların açıklanmasından sonra 15 günlük bir süre zarfı  içerisinde kimlikleri ile beraber çekilişin organizasyonunu yapan şirkete göndermeleri gerekir.

Aksi durumda çekiliş üzerlerindeki hakkı yedek talihliye geçer. Aynı süreç ve koşulların tamamı ise yedek talihli adına yine de  tam olarak geçerlidir.

Kazanan kişiler, çekiliş sonuçlarını ya da  canlı yayın kampanya sonuçlarının Kampanya Babası Youtube kanalı aracılığıyla Youtube üzerinden öğrenebilirsiniz.

Abone olun ve çekiliş fırsatlarının hiçbirini kaçırmayın. Takipte kalarak daha pek çok çekiliş fırsatları ya da kampanya fırsatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz