Migros Çekilişleri

0
149

Migros Çekilişleri 3 dönem boyunca şanslılara hediye kazandırıyor. Her dönem için farklı hediyeler dağıtan Migros’un hediyelerini gözden geçirin, en çok kazanmak istediğiniz çekiliş döneminde çekilişe katılın!

Çekiliş – Migros Omo, Yumoş, Rinso, Domestos, Cif ve Vim Çekilişi

Migros’dan Money Kartınız ile yapacağınız 80 liralık Omo, Yumoş, Domestos, Rinso, Cif ve Vim alışverişlerinizden 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Çekiliş katılımınız Migros kartınız aracılığıyla yapılacak olduğundan, çekilişe katılmak için başka bir şey yapmanız gerekmez. Migros, Migros Jet ve Migros Sanal Marketlerinden yaptığınız ilgili alışverişler katılım hakkınızı arttırır. Birden fazla 80 liralık Omo, Yumoş, Domestos, Rinso, Cif ve Vim alışverişleriniz sayesinde hediye kazanma şansınızı arttırırsınız.

Çekiliş Sonucu Verilecek Hediyeler:

3 kişi Dyson V11 Absolute Extra Şarjlı Süpürge (5 bin 999 lira değerinde)
5 kişi Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Akıllı Robot Süpürge (4 bin 499 lira değerinde)5 kişi Apple iPad 8. Nesil 10.2 inç tablet (3 bin 499 lira değerinde)

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
Çekilişe son katılım tarihi 20 Ekim 2021’dir. Bu çekilişe katılımınız şahsınıza ait Money Kart ile yapılacaktır.

Çekiliş  Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekiliş sonuçları 8 Kasım 2021 tarihinde açıklanacaktır. Sonuçlara 13 Kasım 2021 tarihinde kampanya babası adresimizden ulaşabilirsiniz. Kazanan kişiler çekilişin açıklandığı günden 15 gün sonrasına kadar çekilişi yapan organizasyon şirketini nüfus cüzdanlarını atmak zorundadırlar, iletişime geçmeyen ve kimlik kartını atmayan kişilerin hediyeleri yedek kazananlara geçecektir ve yedek kazananlar için de 15 günlük süreç başlatılacaktır.

Çekiliş – Migros Olips Çekilişi

Migros’dan Money Kartınız ile yapacağınız 5 liralık Olips Mini alışverişlerinizden 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Daha fazla 5 liralık Olips Mini satın alımlarınız size ekstra çekiliş hakkı kazandırır, böylece kazanma oranınız artacaktır. Katılımınız Money Kartınız ile yapılacaktır, katılım için başka bir işlem gerçekleştirmeniz gerekmez. Migros, Migros Jet ve Migros Sanal Marketlerinden yaptığınız ilgili alışverişler katılım hakkınızı arttırır.

Çekiliş Sonucu Verilecek Hediyeler:
4 kişi Apple iPhone 12 (11 bin 499 lira değerinde)
5 kişi Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter
10 kişi XDrive Oyuncu Koltuğu 
20 kişi Stanley 0,75 litre Termos

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
Çekilişe son katılım tarihi 6 Ekim 2021’dir. Bu süreye kadar Money Kartınız ile 5 liralık Olips Mini satın almanız yeterli olacaktır.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekiliş sonuçları 18 Ekim 2021 tarihinde açıklanacaktır. Sonuçlara 20 Ekim 2021 tarihinde kampanya babası sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kazanan kişiler çekilişin açıklandığı günden 15 gün sonrasına kadar çekilişi yapan organizasyon şirketini nüfus cüzdanlarını atmak zorundadırlar, iletişime geçmeyen ve kimlik kartını atmayan kişilerin hediyeleri yedek kazananlara geçecektir ve yedek kazananlar için de 15 günlük süreç başlatılacaktır.

Çekiliş – Migros Becel Çekilişi

Migros’dan Money Kartınız ile yapacağınız her 20 lliralık Becel markalı alışverişlerinizden 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Daha fazla 20 liralık Becel ürünleri satın alımlarınız size ekstra çekiliş hakkı kazandırır, böylece kazanma oranınız artacaktır. Katılımınız Money Kartınız ile yapılacaktır, katılım için başka bir işlem gerçekleştirmeniz gerekmez. Migros, Migros Jet ve Migros Sanal Marketlerinden yaptığınız ilgili alışverişler katılım hakkınızı arttırır.

Çekiliş Sonucu Verilecek Hediyeler:
10 kişi Apple Watch 6. Nesil Akıllı Kol Saati

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
Çekilişe son katılım tarihi 6 Ekim 2021’dir. Bu süreye kadar Money Kartınız ile 20 liralık Becel markalı ürünleri satın almanız yeterli olacaktır.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

22 Ekim 2021 tarihinde açıklanacaktır. Sonuçlara 27 Ekim 2021 tarihinde kampanya babası sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kazanan kişiler çekilişin açıklandığı günden 15 gün sonrasına kadar çekilişi yapan organizasyon şirketini nüfus cüzdanlarını atmak zorundadırlar, iletişime geçmeyen ve kimlik kartını atmayan kişilerin hediyeleri yedek kazananlara geçecektir ve yedek kazananlar için de 15 günlük süreç başlatılacaktır.

Yapılan tüm çekilişlerin ayrıntılı detayları için web sitemizi takip edebilir ve tüm kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Daha fazla çekiliş için mutlaka https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/ sayfamızı ziyaret edin!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz