MESST Kart Çekilişi

0
102

MESST kart çekilişi kapsamında birçok hediye verilmektedir. Çekilişe katılım tamamen ücretsizdir. Çekilişe katılmak isteyen kişiler MESST uygulamasını akıllı telefonlarına indirerek giriş yaptıktan sonra MESST kartını başka bir banka veya kredi kartı ile eşleştirerek katılım sağlayabilirler. Akıllı telefon kullanan her kişinin kolaylıkla katılım sağlayabilir.

Çekiliş Sonucunda Verilecek Hediyeler Nelerdir?

  • 5 kişiye Apple iPhone 12 64 GB
  • 5 kişiye  Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter
  • 10 kişiye  Apple iPad mini 64 GB Wifi Tablet
  • 15 kişiye Apple Airpods Kulaklık ve Şarj Kutusu
  • 100 kişiye  250 TL değerinde  Defacto Hediye Alışveriş Çeki
  • 300 kişiye  250 TL  değerinde A101 Hediye Alışveriş Çeki

MESST kart çekilişi kapsamında 435 kişiye birbirinden değerli hediyeler verilecektir. Bu hediyelere sahip olmak için MESST uygulamasını indirmek yeterli olacaktır. Bu hediyelere sahip olan 435 kişiden biride siz olabilirsiniz. Eğer MESST kartlı değilseniz hemen MESST kartlı olarak çekilişe katılım sağlamak mümkündür.

Çekilişe Katılım Şartları Nelerdir?

MESST kart çekilişine katılım sağlamak isteyen kişiler sadece  MESS üyeleri ve çalışanları  olmaktadır. Eğer MESS üyesi veya çalışanı değilseniz bu çekilişe katılım sağlayamazsınız. Aynı zamanda 18 yaşından büyük olmak gerekir. Bu şartlara uyum sağlayan herkes çekilişe katılım sağlayabilir.

Çekiliş Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Çekilişin son katılım tarihi 30.10.2021 dir. Çekilişe katılmak isteyen kişilerin bu tarihi kaçırmamaları gerekir. Aksi taktirde başvurusu geçersiz sayılacaktır. 30 Kasım tarihine kadar başvurunuzu yapmış olmanız büyük önem taşıyan bir noktadır.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekiliş 16.11.2021 tarihinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda kazanan kişiler ise 22.11.2021 tarihinde kampanya babası sayfamızda yayınlanacaktır. Yedek ve asil kazananların belirlenmesinin ardından kişiler hediyelerine sahip olabilirler. Kazanan kişiler 15 gün içerisinde kimlik bilgilerini ve iletişim bilgilerini çekilişi yapan yetkili firmaya göndermeleri gerekir. Eğer 15 gün içerisinde bilgiler gönderilmez ise asil talihlinin hakkı yedek talihliye geçecektir. Bu yüzden sayfamızı takipte kalarak elinize gelen fırsatı kaçırmayın. Ayrıca sayfamızı sosyal medya hesaplarından da takip ederek gerekli diğer bilgilerede ulaşabilirsiniz.

Daha fazla çekiliş için: https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz