Maximum’dan Petrol Ofisi İndirimi

0
275

Maximum kartınız ile yapacağınız Petrol Ofisi akaryakıt alışverişlerinizde kullanabileceğiniz bir kampanya fırsatı ile karşınızdayız!

Bu kampanyanın sunduğu fırsatlardan yararlanabilmek için şartlarına göz atınız.

Kampanya Detayları:Maximum Petrol Ofisi Kampanyası

1 Temmuz – 15 Ağustos 2020 tarihleri arasında Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde 125 TL ve üzeri 4. yakıt harcamasına 40 TL MaxiPuan, harcamalardan 1 veya daha fazlasının Maximum Kart’ın temassız Öde Geç özelliği ya da Maximum Mobil Öde-Geç özelliği ile yapılması durumunda kişiye toplamda en çok 50 TL MaxiPuan hediye edilecektir.

29 Mayıs 2018 tarihinden önce alınmış olan temassız özellikli Maximum kredi kartları ile temassız öde-geç işleminin gerçekleştirilebilmesi için, 1 kere anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonunda temassız kart okuyuculu POS cihazlarından aktivasyon işlemi yapılmalıdır. 29 Mayıs 2018 tarihinden sonra alınan temassız özellikli Maximum kredi kartları için böyle bir durum söz konusu değildir.

Maximum Mobil Öde-Geç ile kişinin kampanya dahilinde yakıt harcaması yapabilmesi için yakıt alımından 1 gün önce Maximum Mobil uygulamasında yer alan Petrol Ofisi Öde-Geç kısmından pkala tanımı yapılmalıdır. Bu özellik yalnızca dizel yakıt ve benzin harcamaları için kullanılabilir.

Kampanyadan yararlanmak için Maximum Mobil uygulamasında ilgili kampanya bulunarak ‘’Katıl’’ butonuna tıklanmalıdır.

İş’te Üniversiteli,İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç, MaxiPara Kartlar) kampanya kapsamındadır.

Vadematik Kart, Ticari Kredi Kartı,Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler,  Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir.

Kampanya kapsamında yapılan yakıt alışverişleri ile kazanılan MaxiPuan kullanımı: MaxiPuan’lar yalnızca anlaşmalı Petrol Ofislerinde yakıt harcaması için kullanılabilir. Kazanılan puanlar 20 Ağustos 2020 tarihinde müşterilerin kartlarına yansıtılacaktır. 30 Ağustos 2020 tarihinden sonra kullanılmamış olan MaxiPuan’lar müşterilerden geri alınacaktır. MaxiMiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta da kullanılamaz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz