Maximum Kart Market Kampanyaları

0
17
Maximum Market Kampanyası

Maximum’la Market alışverişlerinizde 60₺ MaxiPuan

16 Mayıs 2021 ile 31 Mayıs 2021 tarihleri süresinde Maximum Kartınız ile Maximum anlaşmalı marketler üzerinde farklı zamanlarda ve tek seferde yapacak olduğunuz 175 TL ve üzerlerindeki 4. peşin alışverişinizde de 60 TL MaxiPuan kazanma fırsatı!

Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” kısmından ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna dokunup tıklatmanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya süresi içerisinde dilediğiniz bir zaman (alışverişlerinizden sonra veya önce) yapabilirsiniz. 

Kampanyaya dâhil olan işlemler ve kartlar :MaxiPara Kartlar kullanılarak yapılan alışverişler, market sektöründe yer alan mağazaların sanal mağaza ve mobil uygulamalarından yapılan market alışverişleri kampanyaya dâhildir.

İş Bankası Maximum özelliklerindeki kredi kartları (MercedesCard, Maximum, Maximiles, Maximum Genç, İş’te Üniversiteli), İş Bankası Bankamatik Kartları kullanılarak yapılacal olan market alışverişleri kampanyaya dahildir.

Kampanya fırsatlarına dâhil olmayan kartları ve işlemler: Ürün iade ve iptal işlemleri, Maximum özellikli POS cihazı üzerinde yapılmayan işlemler, farklı ürün kategorileri üzerinde satış yapabilen e-ticaret firmalarından yapılacak olan alışverişler Maximum Fırsat, Aidatsız Kartlar, Ticari Kartlar ve MaxiPuan kullanılarak yapılacak olan alışverişler, kampanya fırsatlarına dâhil değildir.

Ödül kullanımı

 8 Haziran 2021 tarihinde MaxiPuan’larınız en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 17 Haziran 2021’dir.

Maximiles’a yüklenen puanlar Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacak ve  MaxiMil’e dönüştürülemeyecektir..

Kampanya, müşteri bazlıdır. Kredi kartı bazlı değildir. Bir müşteri kampanyadan yalnızca  bir kez yararlanabilir ve en çok 60 TL MaxiPuan kazanabilir.

Market siparişlerinize 80₺ MaxiPuan!

31 Mayıs 2021 tarihine kadar, Maximum Kart’ınızla Maximum Mobil üzerinden vereceğiniz 150 TL ve üzeri her market siparişinize 20 TL, toplamda 80 TL MaxiPuan!

Market siparişlerinizi Maximum Mobil uygulaması içerisinde yer alan ana sayfadaki Market Alışverişi bölümünden verebilirsiniz. Kampanyada katılım şartı bulunmamaktadır.

Ürünlerinizi teslim aldıktan sonra kartınıza yansıtılan tutar 150 TL ve 150 TL‘nin üzerindeyse alışverişiniz kampanyaya dahilinde olacaktır.

Kampanyaya dâhilinde olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Kart, İş’te Üniversiteli,  Maximiles,Maximum Genç Kart, Maximum Pati Kart ,MercedesCard), Bankamatik Kartı.

Kampanyaya dâhilinde olmayan işlemler:Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı,Maximum Fırsat, Vadematik Kart,  Maximil ve MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler, ürün iade ve iptal işlemleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz