Maximum Lukoil Akaryakıt Kampanyası

0
158
Lukoil Doldur Geç Maximum

Maximum kredi kart sahipleri 31 Mayıs 2021 tarihine kadar Lukoil istasyonlarından yapacağınız akaryakıt alımlarınızda Maximum Mobil uygulaması içerisinde yer alan Lukoil Doldur geç uygulamasıyla mobil ödeme yapmanız durumunda normal satışa sunulan yakıt fiyatından %6’ya varan oranlarda avantaj kullanıcılara sunulacaktır.

Maximum Lukoil akaryakıt kampanyasından yararlanabilmeniz için harcamalarınızı Maximum mobil uygulamasında yer alan Lukoil doldur geç ile yapılmış olması gerekmektedir.

Doldur geç entegrasyonuna sahip olan Lukoil petrol istasyonlarında Maximum mobil doldur geç ile yapacağınız akaryakıt işlemlerinde motorin ürünlerinde anında %6 avantaj müşterilerine sağlanacaktır.

Benzin ürünlerinde ise anında %4 oranında bir avantaj müşterilere sunulacaktır. Maximum uygulamasını android ya da İphone telefonların uygulama marketlerinde indirebilirsiniz.

Maximum Logo

Bir dünya markası haline gelmiş olan Lukoil petrol istasyonları ile gideceğiniz her yerden bu kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Belirtilen tarihe kadar Lukoil istasyonlarından yapacağınız akaryakıt alışverişlerinizde avantajlı fiyatlarla cebinizi korursunuz. 

Maximum mobil uygulamasında yer alan doldur geç sistemiyle ödemenizi yaptığınızda kazandığınız yüzdelik indirim değerleri, anında satın aldığınız akaryakıtın üzerine eklenerek sizlere verilecektir.

Hangi akaryakıtı alırsanız alın belirtilen oran kadar sizlere ekstradan o akaryakıttan verilecektir.

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için Maximum mobil uygulamasını alışverişten önce indirmeniz gerekmektedir.

Maximum Lukoil Akaryakıt Kampanya Koşulları

  • Maximum Lukoil akaryakıt kampanyası 31 Mayıs 2021 tarihine kadar Doldur geç sistemiyle yapılan ödemelerde geçerli olacaktır.
  • Müşterilerin kazandığı avantaj oranları, alışveriş esnasında satın alınan akaryakıtın üzerine eklenecektir.
  • Lukoil kampanyasına dahil olan kartlar; İş bankası bankamatik kartları, İş bankası Maximum özellikli kart sahipleri bu kampanyadan yararlanabilirler. Tek yapmaları gereken Maximum Mobil uygulamasını indirmek ve Lukoil istasyonlarından Doldur Geç sistemiyle akaryakıt alışverişi yapmak.
  • Lukoil kampanyasına dahil olmayan kartlar; Ticari kredi kartları, Aidatsız kredi kartları ve Vadematik kartlarla yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
  • Maximum Lukoil kampanyasından kampanya bitiş tarihine kadar yararlanabilirsiniz.
  • Bu kampanyadan sadece iş bank ve maximum kart sahipleri yararlanabilir, diğer banka kartları ile bu kampanyaya katılım sağlayamazsınız.
  • Türkiye İş Bankası A.Ş ve Lukoil önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma veya iptal etme hakkına sahiptir.

Sorumluluk Reddi: Maximum ve Lukoil, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Dolayısıyla yazımızdaki olası yanlışlıklardan sorumlu değiliz. Kampanya ile ilgili koşulları teyit etmek için tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz