Maximum Karttan Teknosa’da Geçerli 50TL Maxipuan

0
105

Maximum mobil üzerinden katılabileceğiniz kampanyadan, teknosa.com’dan 25 Şubat – 29 Şubat 2020 tarih aralığında yapacağınız tek seferlik 1000 TL ve üstü ilk alışverişe 50 TL değerinde Maxipuan hediye!

Maximum Kart Sahiplerine Teknosa da 50TL Maxipuan

Kampanya detayları

  • Kampanya Katılım: Maximum mobil uygulamasında bulunan “Kampanyalar” kısmından ilgili kampanyayı açıp, “Katıl” seçeneğine dokunmanız yeterlidir. Katılımı, belirtilen tarih aralığında alışverişinizden önce yapabileceğiniz gibi, alışverişten sonra da gerçekleştirebilirsiniz.
  • Uygulamayı buradan telefonunuza indirebilirsiniz: maximum.com.tr/indir
  • Kampanya Dahili Kartlar: Türkiye İş Bankası’na ait bankamatik kartları ve Maximum özelliği bulunan kredi kartları (Maximum, İş’te Üniversiteli, Maximiles, MercedesCard)
    • Yukarıda belirtilen kartlarla yaptığınız harcama kampanya dahilinde olacaktır.
  • Kampanyaya Dahil Edilmeyecek Olan Kart ve İşlemler: Aidatsız kartlar, ticari kartlar, puan ya da fırsat kullanılarak yapılan harcamalar, ürün iadesi ya da Maximum özelliği bulunan POS cihazı üzerinden yapılmamış olan işlemler.
  • Kampanya dönemi boyunca yapılmış olan alışverişlerin iade ya da iptal işlemleri kampanyaya katılmanızı engellemektedir. Kazanılan puanlar yüklenmeyecek ya da yüklenmiş olan tüm puanlar hesabınızdan geri alınacaktır. Ürün çeşitlerinde yapılabilecek olan taksit sayıları BDDK tarafından Resmi Gazete aracılığıyla belirlenmiştir. Yasal düzenlemeden kaynaklı olarak cep telefonu satın alımlarında taksit işlemi gerçekleştirilememektedir.
  • Ödül: Kampanya dahilinde kazanılan puanların yükleme işlemi 13 Mart 2020’de gerçekleştirilecektir. Maxipuan’lar en son 23 Mart 2020 tarihinde kullanılabilir. Maximiles kartına yüklenmiş olan puanlar Maximil olarak dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmada kullanılamaz. Kampanya karta değil, müşteriye özeldir. Tek müşteri sadece bir kez kampanyadan faydalanabilir ve en çok kazanılacak Maxipuan 50 TL olarak belirlenmiştir.
  • Teknosa ve İş Bankası dilediği zaman kampanya koşullarında değişiklik yapma ya da durdurma hakkına sahiptir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz