Market Harcamalarına 75 TL MaxiPuan Hediye!

0
280

Kampanya dönemi boyunca Maximum müşterilerinin Maximum Kart’ları ile Maximum anlaşmalı market iş yerlerinde yapacakları;

  • Tek seferlik harcama,
  • Farklı günlerde yapacakları 150 TL ve üzeri peşin harcamalara 30 TL,
  • Sonraki her peşin 150 TL ve üzeri harcamalara 15 TL olmak üzere toplamda en çok 75 TL MAxiPuan hediye!

Kampanya detaylarımarket-harcama-70-tl-maxi-puan-hediye

Kampanya yalnızca 1 – 29 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya süresi içerisinde müşterilerin Maximum Kart ile Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 150 TL ve üzeri 3. peşin harcamalara 30 TL, sonraki her peşin 150 TL ve üzeri harcamalara 15 TL olmak üzere toplamda en çok 75 TL MAxiPuan hediye!

Kampanyadan yararlanmaya başlamak için; Maximum Mobil uygulamasından ‘’Kampanyalar’’ bölümünde ilgili kampanya bulunarak ‘’KATIL’’ butonuna tıklanmalıdır. Kampanya katılımı harcamalardan önce ya da sonra yapılabilir.

İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartları ve Maxipara Kart kullanılarak yapılan alışverişler, market sektöründe yer alan mağazaların sanal mağaza ve/veya mobil uygulamalarından yapılan market harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmektedir.

Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, farklı ürün kategorilerinde satış yapan  e-ticaret firmalarından yapılacak olan harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmez.

Kampanya kapsamında yapılan alışverişler doğrultusunda kazanılan MaxiPuan’ların kullanımı: MaxiPuan’lar 5 Ağustos 2020 tarihinde en son kullanılmış olan karta yüklenir. 19 Ağustos 2020 tarihine kadar MaxiPuan’lar kullanılmalıdır. Kullanılmamış olan puanlar 19 Ağustos 2020 tarihinde sizden geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.

Kampanyadan yalnızca müşteriler faydalanabilir ve her bir müşteri kampanyadan en çok 75 TL MaxiPuan elde edebilir.

İş Bankası kampanyayı istediği zaman durdurma veya kampanya şartlarını istediği gibi değiştirme hakkını saklı tutar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz