Maximum GittiGidiyor Kampanyası

0
227
Maximum 75 TL MaxiPuan

Maximum Mobil üzerinden kampanyaya katılım sağlayın. 1 Nisan 2021 ile 15 Nisan 2021 tarihleri süresinde Gittigidiyor üzerinden tek sefer yapılacak olan 500 TL ve üzerlerindeki alışverişe 50 TL, 1.000 TL ve üzerlerindeki yapılacak olan alışverişlere ise 75 TL MaxiPuan kazanın!

Kampanyaya katılım sağlamak adına Maximum Mobil uygulaması üzerinde ‘’ Kampanyalar ‘’ kısmından ilgili kampanya içerisinde ‘’ KATIL ‘’ sekmesine tıklamanız yeterlidir.

Katılımınızı kampanya dönemi süresince dilediğiniz bir tarihte ( yapacağınız alışverişlerden önce ya da sonra ) yapabilirsiniz.

Kampanyaya En Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Kampanya 1 Nisan 2021 ile 15 Nisan 2021 tarihinde yapılacaktır. Bu tarihlerden önce ya da sonra yapılacak olan başvurular geçersiz sayılacaktır.

GittiGidiyor Afiş

Kampanya Fırsatlarına Dahil Olan Kartlar

  • İş Bankası Bankamatik Kartı
  • İş Bankası Maximum özelliklerindeki kredi kartları ( Maximum Pati Kart, Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard, Maximum Genç )

Kampanya kapsamı süresince puan kazanabilmeniz, harcamalarını kampanya fırsatlarına dahil kartlarınızla / kartınız yapmanız ile mümkün olacaktır.

Kampanya Fırsatlarına Dahil Olmayan Kartlar

  • Aidatsız ve Ticari Kartlar; MaxiPuan ve Maximum Fırsat kullanılarak yapılacak olan alışverişler, ürün iade ve iptal işlemleri, Maximum özellikli POS cihazı üzerinden yapılmayan işlemler.
  • Kampanya ile alakalı olan  Maximum Mobil barem gösterimleri yalnızca bilgi amaçlı olmaktadır. Ayrıca iade ve iptal işlemlerini içermemektedir. Kampanya dönemi süresi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal durumu ya da satın alınan ürünlerin hepsinin iade edilmesi halinde, Maxipuan yüklenmeyecek ya da yüklenmiş olan Maxipuan’lar geri alınacaktır.

Ürün grupları içerisinde uygulanacak olan taksit seçenekleri 10 Mart 2007 tarihinde belirli başlı izinler ve yönetmeler doğrultusunda belirlenmektedir.

Yasal düzenleme gereğince cep telefon satışlarının hiçbirinde taksitlendirme imkanı yapılmamaktadır.

Ödül Kullanımı

30 Nisan 2021 tarihinde MaxiPuan’larınız yüklenecektir. Yüklenen Maxipuanların son kullanma tarihi ise 10 Mayıs 2021’dir. Maximiles içerisine yüklenmiş olan puanların hiçbiri Maximil’e dönüştürülemeyecektir.

Ayrıca Avans Maximil kapatmak için kullanılmayacaktır. Kampanya kredi kartı bazlı olmamaktadır, yalnızca müşteri bazlı olarak yapılmaktadır.

Bir müşteri kampanya fırsatlarından sadece bir defa yararlanabilir. En fazla ise 75 TL Maxipuan kazanabilir.

Ayrıca Gittigidiyor ve İş Bankası kampanya koşulları değiştirme ya da kampanyayı durdurma haklarına sahiptir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz