Maximum Aytemiz Akaryakıt Kampanyası

0
145
Aytemiz Petrol İstasyonu

Maximum kart sahipleri 31 Mart 2021 tarihine kadar Aytemiz petrol ofislerinden alacakları yakıtlarda %3 oranında indirim kazanacaklar.

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerimiz akaryakıt alımını Maximum mobil uygulamasında yer alan Aytemiz mobil ödeme ile yapmanız gerekmektedir.

Mobil uygulamayı indirmeyen müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz. Mobil ödeme ile yapacağınız alışverişlerde litre fiyatında %3 avantaj yakalmış olacaksınız.

Özellikle akaryakıtların fiyatlarının bu kadar arttığı bir dönemde Maximum kart sahipleri bu indirimler sayesinde ceplerinden çıkacak parayı korumuş olurlar. 

Maximum Logo

Maximum uygulamasını Play store ya da App store’dan indirebilirsiniz. Günümüzde 550’den fazla bayiliği olan Aytemiz petrol ofisleri ile gideceğiniz her yerden bu kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Belirtilen tarihe kadar Aytemiz petrol istasyonlarından yapacağınız akaryakıt alışverişlerinizde avantajlı fiyatlarla cebinizi korursunuz.

Kampanya kapsamında litre başında %3 akaryakıt indirimis sadece benzin ve dizel ürünlerinde geçerli olacaktır. Kampanya dahilinde kazandığınız avantajlar alınacak akaryakıtın üzerine litre olarak verilecektir. 

Maximum Aytemiz Akaryakıt Kampanyası Ne Zamana Kadar Geçerli?

Maximum Aytemiz akaryakıt kampanyası 31 Mart 2021 tarihine kadar Aytemiz petrol ofislerinde yapacağını akaryakıt alışverişlerinde geçerli olacaktır. 

 Maximum Aytemiz Akaryakıt Kampanya Koşulları 

  • Maximum Aytemiz kampanyasından yararlanmak için harcamaların Maximum Mobil uygulaması içerisinde Aytemiz mobil ödeme sekmesinden yapılması gerekmektedir.
  • Maximum mobil uygulamasından yapılmayan harcamalar bu kampanyaya dahil edilmeyecektir
  • Maximum Aytemiz kampanyasına dahil olan kartlar; İş bankası bankamatik kartları, İşbank maximum özellikli kredi kartları bu kampanyadan yararlanabilecekler.
  • Kampanyaya dahil olmayan kartlar; Ticari kartlar, Aidatsız kartlar, Maximum POS cihazlarından yapılmayan işlemler bu kampanyaya dahil değildir.
  • Kampan 31 Mart tarihine kadar Aytemiz Petrol ofislerinde yapacağınız akaryakıt alışverişlerinde geçerli olacaktır.
  • Kampanya dahilinde kazanılan, litre başı %5 indirim alışveriş esnasında satın aldığı akaryakıtın üzerine eklenerek müşteriye verilecektir.
  • Maximum Aytemiz ortaklaşa yaptıkları bu kampanyadan kampanya bitiş tarihine kadar yararlanabilirsiniz.
  • Bu kampanyadan sadece iş bank ve maximum kart sahipleri yararlanabilir, diğer banka kartları ile bu kampanyaya katılım sağlayamazsınız.
  • Türkiye İş Bankası A.Ş ve Aytemiz petrol ofisleri önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma veya iptal etme hakkına sahiptir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz