Martı Davet Kodu Ve 2021 Kupon Kodları

0
927
Martı Scooter Uygulaması

Martı kupon kodu veya martı davet kodu arıyorsanız en doğru yerdesiniz. Sizlere bu yazımızda 2021’de nasıl ücretsiz scooter kullanabileceğinizin tüyolarını vereceğiz. Öncelikle isterseniz uygulama hakkında kısa bir bilgi verelim.

Günümüz dünyasında artan çevre kirliliğini ve trafik karmaşasını sona erdiren yepyeni bir uygulama. Farklı lokasyonlarda yer alan elektrikli scooterlar ile her an çok daha hızlı ve eğlenceli bir şekilde istediğiniz yere gidebiliyorsunuz. Martı davet kodu ile sürüş keyfini yaşamak isteyenlerin sadece Android ya da IOS işletim sistemine uygulamayı yüklemeleri yeterli oluyor.

Martı Scooter Uygulaması

Bbisiklet kiralama şeklinde kullanılan bu uygulama ile dilediğiniz zaman elektrikli scooter keyfini yaşayabiliyorsunuz. İnternet sayfasında belirtilen yönergeler doğrultusunda Martı hizmetinin nerede olduğunu öğrenmek için cep telefonunuza uygulamayı indirmeniz gerekiyor.

Ayrıca Martı Davet Kodu ile avantajlı fırsatlardan yararlanabiliyorsunuz. Bisiklet severlerin yanı sıra hayatı kaçırmak istemeyenlerin, keyifli zaman geçirmek isteyenlerin ve farklı bir deneyim yaşamak isteyenlerin tercih ettiği bu uygulama ile zamandan da tasarruf edilebiliyor.

Trafiğin en sıkışık olduğu zamanlarda, dar sokaklarda ya da alışveriş keyfi yaparken yorulmadan gününüzü tamamlayabilirsiniz. Pratik kullanımının yanı sıra ekonomik olması ile dikkat çeken Martı ile eğlenceli bir gün sizleri bekliyor.

Martı Kupon Kodu 2021

Martı kupon kodu veya diğer bir adıyla martı davet kodu arayanlar buraya. Lafı fazla uzatmadan 2021 yılında kullanabileceğiniz güncel kodu veriyorum: 9US2M1

Martı davet linki: marti.tech/voucher/index.html?code=9US2M1

Martı Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Gerek Martı kupon kodu gerekse de davet kodu olmadan mobil uygulama platformu üzerinden indirilebilen Martı aplikasyonu ile en yakın kioskun nerede olduğunu öğrenmeniz yeterli oluyor. Kiosk üzerinden belirtilen direktiflerle ödemenizi gerçekleştirdikten sonra elektrikli scooter ile gününüze başlayabilirsiniz.

Kullanımı oldukça basit olan elektrikli scooterları kullanmanız için gereken iki nokta bulunuyor. Öncelikle bir ayağınızın scooterda diğerinin ise yerde olması gerekiyor. Ayağınızla bir iki kez ileri ittikten sonra gaz pedalı ile ilerliyor frenle duruyorsunuz. Yol boyunca aşacağınız dönemlerde ise önde bulundan kol ile sağa ya da sola hareket ettirmek yeterli oluyor.

Kişisel güvenlik açısından ve olası bir olumsuz durumdan etkilenmemek için sürüş sırasında kask kullanılması ve ayrıca trafik kurallarına uygun bir şekilde kullanmanız önemle belirtiliyor. Ayrıca konfor alanınızın dışına çıkmadan rahat bir dizlik ve bileklik takılmasını da öneriyoruz.

Sürüş bittikten sonra teslim noktasına uygun bir şekilde park edilmesi gerekiyor. Aksi bir durumda ceza yansıyacağını da vurgulamak isteriz.

Ücretsiz Ev İnterneti Kullanmak İster Misiniz? Sınırsız Turknet ev internetini nasıl ücretsiz bir şekilde kullanabileceğinizi şu yazıda tüm detaylarıyla anlattık: kampanyababasi.com/turknet-arkadasini-getir-davet-kodu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz