Marmara Park AVM Jeep Araba Çekilişi

0
306
Jeep Araba Marmara Park AVM

Marmara Park AVM Çekilişinde 15 Haziran 2021 tarihine varana kadar katılımların süresi devam ediyor.

Marmara Park AVM çekilişine katılım sağlayabilmek için Marmara Park AVM içerisinde yer alan mağazaların herhangi birinden 200 TL ve katları olacak şekilde alışveriş yapıldıktan sonra alışveriş faturası, e-arşiv fatura veya alışveriş fişinin görselini” Marmara Park Şansın CEPte” uygulaması üzerinden gönderimin sağlamak yeterlidir.

Noter huzurunda 25 Haziran 2021 tarihinde yapılacak olan çekiliş sonucunda 1 kişiye Jeep Yeni Compass otomobil hediye edilecektir.

Marmara Park AVM Logo

Kampanya tarihleri süresince İstanbul ilindeki Esenyurt içerisinde yer alan Marmara Park AVM içerisindeki mağazalardan ( Ev Ger. Ltd. Şti. ve Bauhaus İnş. Mal. ile CarrefourSA ve içinde bulunan herhangi bir mağazadan yapılan alışverişler,  Marmara Park AVM içerisinde yer alan mağazaların internet adresleri üzerinden yapılan alışverişler, bankamatiklerden ve bankalardan yapılan işlemlerin makbuzları, döviz bürosundan yapılan döviz işleri, hediye çekleri, gift kart çekleriyle yapılacak olan alışverişler, sabit/mobil internet ve telefon ödemeler, Taahhütlü telefon alışverişleri ve TL/Dk yüklemeleri, ziynet altın ( gram, çeyrek, yarım, tam vb ) alışverişleri, ürün değişim fiş ve faturaları, talih ve şans oyun harcamaları, tütün mamulleri ve tütün, otopark fişleri, alkollü içecek alışverişleri, taksi durağı faturaları veya fişleri, İstanbul kart yüklemeleri ve kısa dönemli satış standları kampanyaya dahil değildir.)

Kampanya süre zarfı boyunca totalde 200 TL ve katları şeklindeki ( her 200 TL’lik alışverişe 1 tane çekiliş hakkı ) alışveriş yaparak Android ya da İOS işletimine sahip akıllı telefonlara ücretsiz bir şekilde indirilen ‘’ Marmara Park Şansın CEPte ‘’ uygulamasına giriş yaparak; telefon, adres, ad-soyad ve e-mail bilgileri ile beraber üye olduktan hemen sonra alışveriş faturası, e-arşiv faturası veya alışveriş fişinin fotoğrafını  yükleyen müşterilere sistem içerisinde kontrol ve kaydı yapılıp onay sürecinden sonra çekiliş hakkı verilecektir.

Çekiliş Sonucu Hangi Hediyeler Verilecek?

1 kişiye Jeep Yeni Compass Otomobil hediye edilecektir.

Çekilişe Katılım Tarihi En Son Ne Zaman?

Çekilişe katılım sağlayabilmek için en son tarih 15 Haziran 2021’dir. Bu tarihten sonra katılım sağlayan herhangi birisinin başvurusu geçersiz sayılacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz