Magnum Porsche Çekilişi

0
266

magnum porshe çekiliş

Magnum çubuklarına yazan şifresi Magnum internet adresi üzerinden gönderim sağlayarak Magnum Porsche Taycan çekilişine sizler de katılım sağlayabilirsiniz. Gönderilecek olan şifreler sizlere 1 ya da 2 adet çekiliş hakkı kazandıracak. Hangi ürünlerin kaç adet çekiliş hakkı kazandırdığı konusuna ise Magnum internet sitesinde yer alan listeden bakabilirsiniz. Daha çok şifre gönderimi sağlayarak Magnum Porsche Taycan aracını kazanma ihtilimanizi arttırabilirsiniz. Arabayı kazanmanız halinde ödemeniz gereken bir vergi tutarı bulunmaktadır. Vergi tutarı ödenmeden aracın teslim alınamayacağı da unutulmamalıdır. 

Ayrıca çekilişi kazanmanız halinde Magnum şifreli çubuğunun gösterilmesi sizlerden istenecektir. Şifreli çubuğun gösterilmemesi durumunda araba alınamaz ve kazandığınız hak yedek talihliye geçer. Ayrıca çubukları üzerinde şifrenin okunabilir bir durumda olması gerekmektedir. Çubukların kırılması halinde her iki parçanın da saklanması gerekir. 18 yaşından küçük bireylerin şifre göndermesi sırasında ebeveynlerinin isimlerini kullanması gerekmektedir.

Magnum Porsche Çekilişinde Hangi Hediyeler Verilecek?

2 kişiye 2020 model olan Porsche Taycan 4S Elektrikli araç hediye edilecektir. ( Arabanın piyasa değeri yaklaşık olarak 1 Milyon 601 Bin 283 TL’dir. )

magnum logo

Magnum Porsche Çekilişine Katılım Tarihi En Son Ne Zaman?

Magnum Porsche çekilişine en son katılım tarihi 30 Eylül 2021’dir. Bu tarihten sonra yapılacak olan katılımların tamamı geçersiz sayılacaktır.

Magnum Porsche Çekilişi Sonuçları Hangi Tarihte Açıklanacak?

Çekilişin yapılacağı tarih 13 Ekim 2021 olup, çekiliş sonucunda kazanan kişilerin açıklanacağı tarih ise 16 Ekim 2021’dir. Kazanan kişiler Kampanya Babası üzerinde açıklanacaktır. Çekiliş sonuçları açıklandığı zaman bir bildirim alınmasını istiyorsanız eğer, Kampanya Babası Instagram adresini takip edebilirsiniz. Kazanan kişiler sonuçlar alındıktan sonraki ilk gün 15 günlük süre zarfı içinde kimlikleri ile birlikte çekilişin organizasyonun yapan firmaya göndermeleri gerekir. Aksi durumda kazandığı hak yedek kişiye geçer ve yedek kişi adına da bir 15 günlük süre zarfı başlar.

Magnum Şifresi Kaça Gönderiliyor?

Çekilişe ücretsiz bir şekilde Magnum mobil uygulamaları ya da Magnum internet sitesi üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. SMS ile katılım sağlamak adına çubuklar üzerinden yazan şifreyi, ad, soyad ve adresi doğru bir şekilde kelime aralarında bir adet boşluk bırakacak şekilde bütün operatörler üzerinde 2992’ye gönderebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz