Lifebox İphone ve Scooter Çekilişi

0
145
Lifebox İphone Çekilişi

Turkcell tarafından geliştirilmiş olan ve bulut depolama hizmeti olan Lifebox aboneleri birbirinden farklı özel hediyelerin yeni sahibi oluyor.

Lifebox’u akıllı cep telefonlarınıza indirerek veya Lifebox’u kullanarak otomatik yedekleme özelliğini aktif ederseniz Turkcell’in yapmış olduğu çekilişe katılmış olursunuz.

Turkcell’in bulut depolama hizmeti olan ve Turkcell servisi olarak hizmet veren Lifebox uygulamasını akıllı cep telefonlarınıza uygulama mağazası üzerinden indirmeniz hemen ardından uygulamaya kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Kayıt ardından Lifebox’un özelliği olan ‘’otomatik yedekleme özelliği’’ adlı özelliği aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Aktif hale getirdiyseniz bu çekilişe katılış sağlamışsınız demektir.

Bu çekilişte eğer Lifebox’un standart tarifede ki kullanıcısı iseniz 1 adet yeni çekiliş hakkı eğer Premium Lifebox kullanıcı iseniz 4 adet yeni çekiliş hakkı kazanmış olursunuz.

Sadece otomatik yedekleme özelliği değil aynı zamanda telefon rehberinizi de Lifebox’a yedeklerseniz 1 yeni çekiliş hakkı, Premium kullanıcı iseniz 4 yeni çekiliş hakkı elde etmiş olursunuz.

Standart kullanıcılar en fazla 2 adet çekiliş hakkına sahip olabiliyorken Premium Lifebox kullanıcıları en fazla 8 adet çekiliş hakkına sahip olabilirler.

Lifebox Logo

Çekiliş Sonucunda Neler Hediye Edilecek?

Turkcell’in servislerinden bir tanesi olan Lifebox uygulaması müşterilerine şu hediyeleri veriyor; ‘’20 kişiye Apple iPhone 11, 30 kişiye Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter, 50 kişiye Fujifilm instax mini 9 fotoğraf makinesi.’’

Çekiliş Hakkında Bilgi

Lifebox uygulamasının bu çekilişine son katılım tarihi 11 Mart 2021 olarak belirtilmiştir. 11 Mart 2021 tarihine kadar katılış sağlayabileceğiniz bu çekiliş 24 Mart 2021 tarihinde yapılacaktır.

Yapılan çekilişin sonucu ise 26 Mart 2021 tarihinde açıklanacaktır. Açıklanan çekiliş sonuçlarında eğer herhangi bir ürün size hediye çıkmış ise Turkcell’e ve Lifebox  uygulamasına çekiliş sonucunun açıklanmasının ardından 15 gün içerisinde kimliğini göndermeniz gerekir.

Kimliğiniz 15 gün içerisinde göndermeniz taktirde çekiliş hakkında açıklanan yedek talihliye devredilir. Devredilen çekiliş hakkı için yedek talihli de 15 gün içerisinde kendisine çıkan hediyesini alabilmek için Lifebox ve Turkcell’e kimliğini ibraz etmek zorundadır. Kimlik ibrazı sonrasında Lifebox sizinle iletişime geçip hediyenizi takdim edecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz