LastikPark Mercedes Araba Çekilişi

0
183
LastikPark Mercedes Çekiliş Hediye

LastikPark bayileri üzerinden yapacak olduğunuz her 500 TL’lik lastik alışverişleri sizlere 1 adet çekiliş fırsatı kazandıracak.

Alışverişlerinizden sonra alacak olduğunuz faturaları LastikPark internet sitesi üzerinde yer alan kampanya katılım formu üzerinden gönderim sağlayarak kampanyaya kayıt yaptırabilirsiniz.

Her 500 TL sizlere fazladan olarak 1 tane çekiliş hakkı kazandıracaktır. Örnek olarak 3.000 TL’lik bir lastik satın alımı yapmanız halinde 6 adet çekiliş hakkı kazanmış olacaksınız.

Kazanan kişiler açıklanıncaya dek alışveriş faturalarını saklamanız önerilir.

LastikPark Logo

Çekiliş Sonucu Verilecek Hediyeler Neler?

1 kişiye 2020 model olan Mercedes C200 4 MATIC FL AMG ( yaklaşık olarak piyasa değeri 680.200 TL’dir. )

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Çekilişe en son katılım 6 Kasım 2021 tarihidir. Bu tarihten sonra katılım sağlayan kişilerin kaydı geçersiz olacaktır.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişin yapılacağı tarih 23 Kasım 2021 olup, çekiliş sonucu kazanan kişilerin açıklanacağı tarih ise 26 Kasım 2021’dir.

Kazanan kişiler Kampanya Babası internet adresi üzerinden açıklanacaktır. Çekiliş sonuçları açıklandığı zaman bildirim almayı istiyorsanız, Kampanya Babası Instagram hesabını takibe alabilirsiniz.

Kazanan talihliler sonuçların sonuçların açıklanmasının ardından 15 günlük bir süreç içerisinde kimlikleri ile beraber çekilişin organizasyonunu yapan şirkete göndermeleri gerekir.

Aksi durumda çekiliş üzerlerindeki hakkı yedek talihliye geçer. Aynı süreç ve koşullar yedek talihli adına da geçerlidir.

Kazanan Kişi Ne Kadarlık Bir Vergi Ödeyecek?

Bu arabayı kazanmanız halinde yaklaşık olarak 134.498 TL bir vergi borcunuz oluşur. Çekilişlerden kazanacak olduğunuz hediyelerin piyasa değerleri kanun üzerinde belirtilen muafiyet bedelinden yüksek ise belirli bir tutar vergi ödemeniz gerekir.

Muafiyet bedelinin altında ise herhangi bir vergi ödemenize gerek yoktur. Muafiyet sınırı da 2021 yılında 7.703 TL’dir. Vergi oranı da yüzde 20’dir.

Ödeyecek olduğunuz vergi, kazanmış olduğunuz hediyelerin piyasa değerlerinden muafiyet bedellerinin çıkarılması sonucunda hesaplanır.

Araba kazandığınız zaman intikal ve veraset vergisi haricinde MTV, noter hibe devri işlemleri, ruhsat-plaka, trafik sigortası vb. işlemler adına oluşacak bütün masraflar da sizler tarafından ödenir. Bundan dolayı belirlenmiş bir ücret ödemeniz zorunludur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz