Kuzu Effect AVM 1. Yaş Günü Çekilişi

0
232
Kuzu Effect AVM 100 Hediye

Kuzu Effect alışveriş merkezi içerisinde yer alan herhangi bir mağazadan yapılacak olan her 250 TL’lik alışveriş sizlere 1 adet çekiliş hakkı kazandıracaktır.

Alışverişlerinizden hemen sonra alacağınız faturaları kampanyaya ait masalarına giderek kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. 250 TL’lik alışverişlerin hepsinin aynı gün içinde yapılması gereklidir.

Avm içinde yer alan ATM ve Bankalardan yapılan işlemler, mobil/sabit internet ve telefon fatura ödemeler, döviz büroları işlemleri, dakika/TL yüklemeleri, talih ve şans oyunları harcamaları, alkollü içecekler, tütün mamülleri ve tütün, eczane-ilaç harcamaları, otopark, hediye çeki kullanılarak yapılan alışverişler kampanyanın ayrıcalıklı dünyasından yararlanmaya dahil değildir.

Ayrıca fatura üzerinde yer alan isim ile çekilişe katılım saplayan kişi aynı olmak zorundadır.

Kuzu Effect AVM Logo

Çekiliş Sonucu Hangi Hediyeler Verilecek?

  • 3 kişiye Sony Playstation 11 Pro Max
  • 3 kişiye Apple iPhone 11 Pro Max
  • 3 kişiye Apple Watch
  • 3 kişiye 5 bin TL değerinde Hediye Alışveriş Çeki
  • 3 kişiye iRobot Robot Süpürge Roomba 605
  • 10 kişiye 1.500 TL değerinde Hediye Alışveriş Çeki
  • 25 kişiye 1.000 TL değerinde Hediye Alışveriş Çeki
  • 50 kişiye 500 TL değerinde Hediye Alışveriş Çeki

Çekilişe Katılım Tarihi En Son Ne Zaman?

Koronavirüs sebebinden dolayı çekilişe en son katılım tarihi 28 Mart 2021’e kadar uzatılmıştır. Bu tarihten sonra yapılan katılımlar geçersiz sayılacaktır.

Çekilişe katılım sağlayabilmek için Kuzu Effect AVM içerisindeki mağazaların herhangi birinden 250 TL’lik alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Alışverişten sonra size verilen faturaları çekiliş masasına götürmelisiniz. Ayrıca sonuçlar açıklanıncaya dek faturalarınızı saklamanız önerilir.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişin yapılacağı tarih 6 Nisan 2021 olup çekiliş sonucu kazanan talihliler ise 12 Nisan 2021 tarihinde Kampanya Babası üzerinden açıklanacaktır.

Kazanan kişileri Kampanya Babası Instagram hesabı üzerinden takip ederek öğrenebilirsiniz.

Kazanan talihliler sonuçlardan sonra 15 günlük bir süre içinde kimliklerini çekilişin organizasyonunu yapmakta olan firmaya göndermek zorundadırlar. Aksi durumda kazanan kişinin hakkı yedek tahliye geçmektedir. 

Kampanya Babası İnstagram adresi ya da Youtube kanalını abone olup, takip ederek sizde bir sonraki çekilişlerin, kampanyaların fırsaylarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca kazanan şanslıları, canlı yayında yapılacak olan çekiliş sonuçlarını da öğrenebilirsiniz. 

Kuzu Effect AVM Nerede?

Kuzu Effect AVM Ankara ilindedir. Açık adresi: Zülfü Tiğrel Caddesi. No:1/A, 06450 Çankaya/Ankara

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz