Kira Gelir Vergisine 3 Taksit Fırsatı!

0
177

gelir-vergisi-3-taksit08-31 Temmuz 2020 günleri arasında CardFinans kredi kartları kullanılarak gerçekleştirilecek Kira Gelir Vergisi harcamalarına 3 taksit imkanı! Ödemeleri QNB Finansbank web sitesi üzerinden, www.gib.gov.tr, İnternet/Cep Şubesinden ya da şubelerden gerçekleştirebilirsiniz

Kampanya Detayları

Kampanya kapsamındaki dönem içerisinde bütün tek çekim şekilde yapılan harcamalar 3 taksite bölünür ve tek çekim ödeme seçeneği yoktur.

Bu kampanya bireysel kredi kartı müşterileri bazında geçerlidir.

Kampanya döneminde; QNB Finansbank web sitesi üzerinden, www.gib.gov.tr ya da İnternet/Cep Şubesi üzerinden ve bütün şubeler üzerinden kredi kartları kullanılarak ödeme gerçekleştirilebilir.

İnternet/Cep Şubesi üzerinden ödeme yapılırken “0012-Gelir Vergisi (GMSI)” seçiminin yapılması gerekmektedir.

Bireysel ya da ticari banka kartları kullanılarak, Enpara.com kredi kartları ve ParaPuan ile gerçekleştirilen ödemelerde taksit kampanyasından yararlanılamaz.

Kampanyaya uygun şekilde gerçekleştirilen ödemeler için bireysel kredi kartı taksit kolay ve harcama öteleme işlevlerinden faydalanılamaz.

QNB Finansbank ticari kredi kartları kullanılarak gerçekleştirilecek Kira Gelir Vergisi harcaması da ücretsiz taksit kampanyası kapsamında yer alır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz