Kira Geliri Vergisi’ne 3 taksit, World Pay’lilere 4 taksit!

0
357

WorldPay Kira Gelir Vergisi Taksit KampanyasıKampanya Ayrıntıları

01 – 31 Temmuz 2020 tarihleri arasında Yapı Kredi Worldcard’lar ile gib.gov.tr ve Yapı Kredi online yapılan 100 TL ve üzeri kira geliri vergisi peşin işlemler ücretsiz olarak 3 taksite bölünecektir.

Kampanyaya; bütün Yapı Kredi kartları ve peşin olarak yapılan harcamalar dahildir.

gib.gov.tr adresinden QR kod ile yapılan 100 TL ve üzeri ödemeler ücretsiz bir şekilde 4 taksite bölünür.

Kampanyada her bir müşteri QR kod ile birden fazla ödeme yapabilir.

QR Kod ile Ödeme işlemi yapabilmek için iOS ya da Android cep telefonuna Yapı Kredi Mobil uygulaması indirilmiş olmalıdır. gib.gov.tr adresinden harcamalarınızı tamamlamak için ödeme sırasında ödeme seçenekleri alanındakimobil ödeme menüsü altından World Pay’i seçtiğinizde ekranda QR Kod oluşacaktır. QRKOd ile işlemi tamamlayabilmek için Yapı Kredi Mobil uygulamasında Kartlarım menüsü altında bulunan World Pay seçildiğinde ‘’QR Kod ile Ödeme’’ butonu karşınıza çıkacaktır. Karşınıza çıkan bu butona basarak QR okuyucuyu açın ve ekranda oluşan QR kodu okutun. Ödeme yapmak istediğiniz kartı ve işlem tipini seçerek işleminizi tamamlamış olun.

Ödeme yapılırken taksit seçilmesine gerek yoktur. Yapılan ödeme otomatik bir şekilde 4 taksite bölünür.

Bu kampanyaya katılmak istemeyen müşteriler 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nı arayarak taleplerini iletebilirler.

Yapı Kredi kredi kartları, bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Anadolubank Worldcard’lar, World Business kartlar kampanya kapsamındadır. TEB ve Vakıfbank, Worldcard’lar ise kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz