Kentpark AVM BMW Çekilişi

0
465
Kentpark Avm Çekilişi 2021

Kentpark AVM BMW Çekilişi, Ankara şehrinde bulunan Kentpark AVM içinde bulunan mağazalardan totalde 200 TL ve 200 TL’nin katları olacak şekilde alışveriş yapılması gerekmektedir.

Kampanya çekiliş tarihi 3 Mart 2021 tarihine kadar sürmektedir.

Kampanya çekilişinin sonuçlarında ise 1 kişi 2020 model olmak üzere BMW X2 sDrive arasını 3 Nisan tarihinde kazanacaktır.

Kampanya tarihleri süresince Ankara’da bulunan Kentpark AVM içerisindeki bütün mağazalardan ( Kentpark AVM içerisine bulunmakta olan döviz işlemleri, mobil/sabit hat telefon ve fatura ödemeleri, banka ve bankamatik işlemler, alkollü içecekler, tütün ve tütün mamülleri) gibi alışverişler ve şans oyunları bu çekişe dahil değildir.

Bu kampanya çekilişinde her 200 TL 1 çekiliş hakkı anlamına gelmektedir. AVM içerisinde bulunan danışma bankosuna müracaat ederek onaylatan kişilere üzerlerinden ad-soyad, adres, telefon, doğum tarihi ve kampanya çekiliş bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.

Daha önce de yapılan  çekilişlerde  bütün Türkiye’nin de yoğun bir ilgisi olmuştu. Bu kampanyada da AVM sahipleri aynı ilginin görülmesinin beklemektedir.

Kentpar AVM Logo

Kentpark AVM BMW Çekilişi Kampanya Koşulları

Kentpark AVM Çekilişi Koşulları, AVM’nin düzenlediği bu kampanyanın belli başları koşulları bulunmaktadır. Bunlar:

  • Katılımcılar kampanya tarihleri boyunca aynı gün içerisinde yapılan her 200 TL’lik alışverişine 1 tan çekiliş hakkı kazanmaktadır. Çekiliş haklarını ise AVM içerisinde bulunan danışma bankosundan temin edilebilmektedir.
  • E-Fatura sistem koşuluna tabi olan mağazalardan kaşeli bir fatura ibrazı zorunludur.
  • Hediye kartları kesinlikle kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyaya katılan katılımcıların yaptıkları alışveriş karşılığında aldığı fatura, fiş veya e faturaları yanlarında bulundurup başvuru formlarını doldurmaları gerekmektedir.
  • Katılımcı birden fazla kez çekilişe katılabilmek için yaptığı alışverişlerde, ilk yaptığı alışverişten sonra diğer çekilişler için yalnızca alışveriş fiş, fatura, e-faturasını  danışma bankosuna götürmelidie.
  • Katılımcıların yaptığı alışveriş sayısına göre çekilişe katılma haklarının sağlamaları yapılmaktadır.
  • Noter huzurunda yapılmakta olan çekilişte açıklanan seri numarasını elinde bulunduran kişi BMW otomobilini almaya hak kazanacaktır.
  • Bu kampanya çekilişine katılım sağlayan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.

Başta Ankara halkı ve tüm Türkiye’nin merakla beklediği Kentpark AVM çekilişi katılımları hala devam etmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz