Kenton Bmw Çekilişi

0
173

Kenton çekilişi kapsamında hediyeler sahiplerini bekliyor. Çekiliş sonucunda toplam 201 talihli olacaktır. Çekilişe katılmak isteyen kişiler kampanya süresi boyunca paketlerden çıkan şifreyi göndererek çekiliş hakkı elde edilmektedir.

Çekiliş Sonucunda Verilecek Hediyeler Nelerdir?

Çekiliş kapsamında birbirinden değerli hediyeler sahiplerini bekliyor. Hediye sahibi olacak talihli sayısı 201 olmaktadır. Kenton çekilişi kapsamında verilecek olan hediyeler;

  • 1 kişiye 2021 model BMW 216d Grand Coupe sport line
  • 100 kişiye Kitchenaid Artisan Stand Mikser
  • 100 kişiye Robogil Robot Süpürge Stella 500B

Çekiliş Katılım Şartları Nelerdir?

Kenton çekilişine katılım sağlamak isteyen kişilerin gerçekleştirmesi gereken bazı adımlar mevcuttur. Kampanyalı ürünlerden alarak içinden çıkan şifreyi  kentonlakazan.com adresine göndermesi gerekiyor. Böylelikle çekilişe katılım gerçekleşmiş olur. Kakao ve kremşanti ürünlerindeki çekilişe katılım hakkı üçtür. Diğer ürünlerin çekiliş hakkı ise bir tanedir. Şifreli paketlerin çekilişe kadar saklanması gerekir. kazanan talihlilerden bu paketlerin gösterilmesi istenmektedir. Hediye kazanma şansını arttırmak isteyen kişiler daha fazla ürün alarak şifre gönderebilir. Çekiliş hakkı sınırlı değildir. Her çekiliş hakkı hediyelere yaklaşmada büyük bir avantaj sağlar. Çekilişe katılmak isteyen kişiler kampanya kapsamında olan tarihlere katılmalıdır.

Çekiliş Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Kenton çekilişi kapsamında olan kampanyanın son katılımtarihine dikkat etmek gerekiyor. Çekilişe son katılım tarihi 31.12.2021. Kampanya 31 Aralık tarihinde sona erecektir. Bu tarih sonrasında yapılan katılımlar geçersiz sayılacaktır. Başlangıç son katılım tarihine kadar yapılan her alışverişte şifre gönderilebilir.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekiliş 20.01.2022 tarihinde gerçekleşecektir. Çekiliş sonuçların yayınlanması ise  25 Ocak tarihinde gerçekleşecektir. Kazanan talihlilere bilgi verilecektir. Talihliler belirlenen süre içerisinde hediyelerini almalıdır. 15 gün içerisinde bilgileri ile hediyelerini almayan asil talihlilerin hakkı yedek talihliye geçmektedir. Bu yüzden mutlaka belirtilen sürede gerekli işlemler yapılmalıdır. Kazanan kişiler şifreyi göndermiş oldukları ürünlerin paketlerini yanında getirmesi gerekmektedir.

Araba hediyesini kazanan kişinin mevcut bir vergi borcuda olacaktır. Arabanın kazanılması durumunda 102 bin 239 TL vergi borcu olacaktır. Bunun haricinde plaka işlemleri gibi ekstra ücretleride kişinin kendi ödemesi gerekir.

Daha fazla çekiliş için: https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz