Kablonet Engelli İndirimli Ev İnterneti

0
818
Kablonet Engelli

Kablonet engelli indirimi ile muhteşem bir kampanya sunuyor.

2008 – 2016 yılları arasında UyduNet adıyla bilinen Kablonet, Türksat tarafından işletilmektedir. Kablo TV şebekesi üzerinden hizmet veren bir internet servis sağlayıcısı olan Kablonet, Türkiye’de 24 kentte vatandaşlara internet hizmetini sunmaktadır.

Kablonet’in sunmuş olduğu evde internet hizmeti, piyasadaki diğer internet erişim hizmetlerine göre fiyat açısından uygundur. Ayrıca uygulamış olduğu çeşitli kampanya ve indirimlerle oldukça cazip olmaktadır. Kablonet’in müşterilerine sunduğu kampanyalardan biri, engelli vatandaşların indirimli bir şekilde ev internetine erişim sağlamasıdır.

Türksat KabloNet, engelli vatandaşların kullanımına sunduğu indirimli interneti Engelsiz Tarife adıyla ifade etmektedir.

Dilerseniz ücretsiz ev interneti danışmanlığımızdan faydalanabilirsiniz. Başvuru sürecinden internet kullanımına kadar destek sağlıyoruz.

Aşağıdaki butona tıklatarak ücretsiz yardım alabilirsiniz.


Kablonet Engelli Fiyatları 2021

Kablonet Engelli 16Mbps
Kablonet Engelli 25Mbps
Kablonet Engelli 50Mbps
Kablonet Engelli 100Mbps

Engelsiz tarife kapsamında çeşitli sebeplerle engeli olan vatandaşlar, KabloNet’in sunmuş olduğu internet hizmetinden yüzde 25 oranında indirimli olarak faydalanmaktadır. İndirimli olarak sadece 1 abonelik hakkı bulunan engelli müşterilerin engellilik oranının yüzde 40 ve üzerinde olması gerekmektedir.

Kablonet Engelsiz Tarife Nedir?

Kablonet Engelliler

KabloNet’te kablolu televizyon hattına takılan bir modem sayesinde evlere internet erişimi sağlanmaktadır. KabloNet bu sebeple sabit telefon hattına ihtiyaç duymaz. Ancak KabloNet’e abone olabilmek için hali hazırda Kablo TV abonesi olunması gerekmektedir.

Kablo TV üzerinden internet erişimi sağlayan KabloNet, engelli vatandaşların kullanımı için Engelsiz Tarife kampanyasını çıkarmıştır.

KabloNet Engelsiz Tarife Detayları

Kablo TV üzerinden sunulan internet erişiminden indirimli bir şekilde yararlanmak isteyen engelli müşterilerin en az yüzde 40 oranında engeli bulunmalıdır. KabloNet’in sunmuş olduğu kotalı yâda sınırsız tüm ev interneti tarifelerini, engelli vatandaşlar yüzde 25 oranında indirimli bir şekilde kullanabilir.

Yalnızca 1 adet aktif abonelik kullanma hakkına sahip olan engelli vatandaşların yararlanabileceği indirimler tarife ücretleri ve kota aşım ücretleridir. Bunlar dışında Sabit IP, Kablo ses, Antivirüs Hizmeti gibi hizmetler engelsiz tarife kapsamında yer almaz.

Engelsiz tarife kapsamında ayrıca, engelli vatandaşın 1. derece yakını olan anne, baba ve çocuk kendi adlarına internet erişimi sağlayabilir. Bunun için engelli kişinin 18 yaşından küçük ve özel gereksinimi olması gerekmektedir. Engelsiz tarife kapsamında engelli vatandaşlar ya da birinci dereceden yakınları, BeinSports paketi hariç olmak üzere Kablo TV ve tüm internet tarifelerinden yüzde 25 oranında indirimli olarak faydalanma hakkına sahiptir.

Engelsiz Tarife Fiyatları

Engelli müşteriler, Türksat KabloNet’in sunmuş olduğu tüm tarifelerden indirimli olarak faydalanma hakkına sahiptir. Engelsiz tarife kapsamında yapılacak indirim miktarı tarifeye göre değişirken, tüm tariflerde yüzde 25 oranında indirim uygulanmaktadır.

Sabit IP, Kablo ses, Antivirüs Hizmeti gibi interaktif hizmetler bu indirim kapsamında yer almaz. Ayrıca beINSports paketi de engelsiz tarife kapsamında değerlendirilmez. İndirimli tarife kapsamında fiyatlara yüzde 18 oranında KDV ve yüzde 7,5 oranında ÖİV dâhildir.

Engelsiz Tarifeye Nasıl Başvurabilirim?

Kablonet Engelli İnterneti Başvurusu

En hızlı başvuru ve 7/24 destek için Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Dilerseniz paketler hakkında bilgi alabilir, dilerseniz engelli internet başvurusu yapabilirsiniz.


Türksat KabloNet’in engelli vatandaşlar için sunmuş olduğu engelsiz tarifeden yararlanmak için yüzde 40 ve üzeri oranında engelli olmak gerekmektedir. Engelsiz tarife kapsamında detaylı bilgi almak için Kablonet’in 5126 Engelsiz İletişim SMS hattı üzerinden soru sormak mümkündür. Ayrıca web sayfasında yer alan Hemen Başvur seçeneği tıklanarak kampanyaya başvuru yapılabilir.

Engelsiz tarife kapsamındaki yüzde 25 oranında indirimden faydalanmak için engelli olduğuna dair belge, rapor yâda kimliğin ibraz edilmesi gerekir. Engelli vatandaşlar yüzde 40 ve üzerinde engelli olduğunu kanıtlayan belge ile birlikte abonelik sözleşmesini de doldurarak engelsiz tarifeden yararlanabilir. Yapılan başvuru incelendiğinde herhangi bir problem olmazsa engelli indirimli ev interneti kullanılmaya başlanır.

Engelsiz Tarifeden Faydalanmak İçin Geçerli Olan Belgeler

Engelli müşterilerin engelsiz tarifeden yararlanabilmesi için, engelli olduğunu kanıtlayan bir belge, kimlik, rapor ya da bunların fotokopilerini ibraz etmek zorundadır. Başvuru sırasında geçerli olan belgeler; T.C. Özürlüler İdaresi Başkanlığı tarafından verilen Özürlü Kimlik Kartı, Devlet Hastanesinden alınan Sağlık Kurulu Raporudur.

Ayrıca engel oranı yüzde 40 ve üzerinde olanların nüfus cüzdanı işlenmiş olması durumunda nüfus cüzdanı yâda kimlik kartı, devlet hastanesinden alınan ve engel oranı belirten maluliyet kartı, H sınıfı sürücü belgesidir.

KabloNet Engelli İndirimli Ev İnterneti Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 • Engelli müşterilere yüzde 25 oranında indirimli tarife fiyatı uygulanmaktadır.
 • Tarifelere yüzde 18 oranında KDV ve yüzde 7,5 oranında ÖİV dâhildir.
 • Engelsiz tarifeye engel oranı yüzde 40 ve üzerinde olan vatandaşlar abone olma hakkına sahiptir.
 • Engelli vatandaşlar yalnızca 1 adet aktif indirim paketinden yararlanabilir.
 • KabloNet engelsiz tarife hizmeti kapsamındaki yüzde 25 oranındaki indirim, belirtilen tarife ücretleri ve kota aşım ücretleri için de geçerli olmaktadır.
 • Sabit IP, Kablo ses, Antivirüs Hizmeti gibi interaktif hizmetler bu indirim kapsamında yer almaz.
 • Başvuru sırasında engeli olduğunu gösterir belge, kimlik yâda raporunun ibraz edilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamındaki engelli müşteriler, beINSports paketi hariç olmak üzere KabloTV ve İnteraktif hizmetler kapsamında tüm tarife ve kampanyalardan yüzde 25 indirimli olarak faydalanma hakkına sahiptir.
 • Engelli müşterilerin hizmetine sunulan indirim hakkından kolay bir şekilde faydalanması için 1. derece yakınları kendi adlarına, engelli müşterinin dilekçe ile evraklarını sunması şartıyla başvuru yapabilir.
 • Bireyin 18 yaşından küçük olması ve özel gereksinimi olması durumunda mevzuata göre anne, baba ve çocuk kendi adlarına internet erişiminden indirimli olarak faydalanabilir.
 • Her bir engelli müşteri, kendisi ya da 1. derece yakını adına açılan bir abonelik için indirimden yararlanma imkânına sahiptir.

Tüm engelli indirimi kampanyalarına ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz