Jacobs Mini Cooper Çekilişi

0
174

Jacops mini cooper çekilişi kapsamında hediyeler sahiplerini bekliyor.Onlarca talihli kişi çok değerli hediyeleri ile buluşuyor. Çekilişe katılım sağlayarak bu değerli hediyelerin birinin sahibi siz olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken her şeyi bu yazı da okuyabilirsiniz.

Jacobs Mini Cooper Çekilişi Kapsamında Verilecek Hediyeler Nelerdir?

Jacobs çekilişi kapsamında toplam 126 kişi hediye kazanıyor.  Siz de bu hediyeleri kaçırmamak için hemen çekilişe katılın. Bu hediyelerin içerikleri ise şöyledir:

  • 1 Kişiye 2021 model Mini Cooper marka 5 kapılı araç
  • 10 kişiye Apple Iphone 12 64GB
  • 15 kişiye Microsoft XBOX X oyun konsolu
  • 100 kişiye Apple Airpords bluetooth kulak içi kulaklık ve şarj aleti, hediye edilecektir.

Çekiliş Katılım Koşulları Nelerdir?

Çekilişe katılmak isteyn kişi veya kişilerin katılım koşullarını da bilmesi gerekir. Jacobs çekilişine katılmak isteyen kişilerin, üzerinde kampanya resmi bulunan ürünlerden alarak çıkan şifreyi Jacobs resmi sitesinde yer alan formu doldurması gerekir. göndermiş olduğunuz her bir şifre için bir çekiliş hakkı kazanmaktasınız. 2’si bir arada veya 3’ü bir arada paketlerinden daha fazla alarak daha çok çekiliş hakkı elde edebilirsiniz.

Gönderdiğiniz şifrelerin paketlerini mutlaka saklatyın. Çekilişi kazanmanız durumunda paketler sizden istenecektir. Bu yüzden paketleri kaybetmemeniz gerekir. paket şifreyi göstermezseniz hediyeyi alamazsınız. Çekilşe katılmak için yapılması gerekenler sadece bunlar olmaktadır.

Çekiliş Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Jacobs çekilişine katılmak isteyen kişiler için son katılım tarihi 31.03.2022 tarihidir. Bu tarihe kadar çekiliş kapsamında olan kampanya görselli ürünlerden alarak çekilişe katılım sağlayabilirsiniz. Çekilişin son katılım tarihini kaçırmamaya özen gösterin. Aksi halde çekilişe katılımınız gerçekleşmez.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekiliş sonuçlarının açıklanacağı gün oldukça önemlidir. Kazanan 126 talihlinin hediyeleri  teslim edilecektir. Çekilişin gerçekleşeceği tarih 13 .04.2022 tarihidir. Fakat kazanan talihlilerin açıklanacağı gün çekilişten 2 gün sonra olmaktadır. Yani 15.04.2022 tarihinde kazanan talihliler hediyelerine kavuşacaktır.  Kazanan talihlilerin 15 gün içerisinde bilgilerini ilgili kuruma göndererek hediyelerini almaları gerekmektedir. 15 gün geçmesi durumunda ise kişiler hediyelerini alamaz ve hakları yedek talihli kişiye devredilir.

Daha fazla çekiliş için: https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz