İstegelsin Davet Kodu

0
1050
İstegelsin Logo

Davet kodları, yalnızca yeni hesapların kullanabildiği ve bir arkadaşınızı davet ederek elde edebileceğiniz kodlardır. Bu kodlar sayesinde birçok farklı oyunda, alışveriş sitelerinde, sanal marketlerde indirim veya bonus kazanabilirsiniz.

Davet kodları, bankalardan veya kullanacağınız uygulamadan verilebilir.

Örneğin İstegelsin davet kodu için bu uygulamaya bir arkadaşınızı davet ederek üye olmasını sağlarsanız yine aynı uygulamada geçerli bir davet koduna sahip olabilirsiniz. Bu kod ile indirim alabilir, alışverişlerinizi daha ucuza yapabilirsiniz.

İstegelsin Davet Kodları Neden Kullanılır?

İstegelsin davet kodu kullanarak elde edeceğiniz indirim, alışverişinizin tamamını karşılayabileceği gibi belli bir tutarını da karşılıyor olabilir.

Davet kodları sayesinde kazanacağınız indirim sayesinde, daha az para ödersiniz. Kampanyanın kapsamına göre indirim tutarı farklılık gösterebiliyor.

Örneğin bazı davet kodları 20TL indirim verirken başka bir zamanda yapılacak farklı bir kampanya ile 30TL indirim alabilirsiniz. Alması oldukça kolay olan kodlar davet ettiğiniz kişi üye olduğu an hesabınıza yüklenecek ve kullanıma açılacaktır.

İstegelsin Davet Kodu Nasıl Kullanılır?

Daha ucuz bir yeni nesil market alışverişi için, davet kodu kullanarak alışverişlerinize başlayabilirsiniz. Kampanyalar belirli zaman aralıklarında olur ve verilen tarihin son gününden sonra kullanıma kapatılır.

İstegelsin davet kodu alabilmek için, kampanyanın istediği şartlardan kişi sayısına bakarak, kaç kişinin davet edilmesini istiyorsa o kadar arkadaşınızı alacağınız davet kodu ile davet edebilirsiniz.

Arkadaşlarınızın yapması gereken tek şey, bu davet kodunu üye olurken kullanmasıdır. Davet olan her kişi için alacağınız SMS sonrasında, hesabınıza girerek indirim kodunuzun yüklenip yüklenmediğine bakabilirsiniz.

Bu kodlar alınırken belirtilen şartları sağlamayanlar kodu kullanamazlar. Ayrıca her bir kod bir hesaba özel olarak verilir ve yalnızca bir kez kullanılır. Birden fazla kişinin üye yapılması durumu hariç, bir kişiyi davet etmeniz gerekiyorsa aynı kod ile birden fazla indirim alamaz, yalnızca bir kez yararlanabilirsiniz.

Ayrıca kazanacağınız indirim de aynı şekilde belirli bir süre kullanılabilirdir. Hesabınıza yüklenen indirim kalıcı değildir, verilen tarih aralığında kullanmazsanız iptal olacaktır. İndirim kazanmak istiyorsanız siz de bir arkadaşınızı davet etmek için uygulamadan davet kodunuzu alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz