İste Gelsin Dyson Çekilişi

0
159

İsteGelsin’den yapacağınız her 200 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Çekiliş haklarınız alışveriş yaptığınızda otomatik olarak tanımlanacak. Bu sayede katılımınız artacak ve kazanma şansınız katlanmış olacaktır. Yaptığınız her alışverişte kazanılan çekiliş hakları tanımlandıktan sonra şansınız bir oran üzerinde artmaya devam edecektir. Kazanım hakkınızı arttırmak için alışveriş yapmanız şansınızı arttıracaktır.

Çekiliş Sonucunda Verilecek Hediyeler Nelerdir?

Çekiliş kapsamında verilecek olan hediye ise 2 kişi Dyson Kablosuz süpürge V12 Detect slim absolute ve 2 kişi Dyson Airwrap Complete Saç Şekillendirme Seti kazanma hakkı vardır. Bu hediyelerden birine sahip olmak için alışveriş yaparak bu şanslarınızı arttırmanız yeterli olacaktır. Her alışverişinizde eklenen bir hediye çeki ile kazanma şansınız bir öncekine oranla daha fazla artmış olacaktır.

Çekilişe Katılım Şartları Nelerdir?

İnternet üzerinden gerçekleşen katılımız ile isteGelsin’den yapacağınız her 200 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Yaptığınız her alışveriş size fazladan çekiliş hakkı tanımlayacağı için yapılan her alışveriş sonunda kazanma şansınızı bir öncekine göre daha da arttırmış olacaktır.  Çekiliş haklarınız alışveriş yaptığınızda otomatik olarak tanımlanacak. Her alışverişiniz size daha çok hak tanımlayacağı için çekilişi kazanma şansınızı arttırmış olacaktır.

Çekiliş Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Çekilişin son katılım tarihi ise 30 Kasım 2021 tarihine kadardır. Çekilişin son katılım tarihine dikkat edilmesi gerekir. Son zamana kadar şansınızı arttırabilmeniz için alışveriş yapmanız gerekmektedir. Böylece çekilişe katılım şansınız artacaktır.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişin gerçekleşme tarihi 16 Aralık 2021’dir. Bu tarihte çekiliş yapılmasının ardından kazanan talihliler 16.12.2022 tarihinde Kampanya Babasın’da duyurulacaktır. Çekiliş sonuçları açıklandığında bildirim almak istiyorsanız instagram hesabımızı takip edebilirsiniz. Kazanan kişiler sonuçların açıklanmasını takip eden on beş gün içerisinde kimliklerini çekilişi organize eden firmaya göndermeleri gerekmektedir. Aksi halde hakkı yedek talihliye geçer ve yedek talihli için 15 günlük süre başlar. Böylelikle kazanmış olursunuz. Çekilişe katılım sağlayan kişilerin bu tarihlere önem vermesi gerekiyor. Kazanan talihliler belli olduktan sona gerekli işlemler kısa bir süre içerisinde başlatılmalıdır.

Daha fazla çekiliş için: https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz