İninal ile Yolcu360 Araç Kiralamada %50 İndirim

0
416
İninal Yolcu 360 Kampanyası

İninal kartlılara özel yolcu 360 kampanyası yazımıza hoş geldiniz. Yarı yarıya indirimli olarak araç kiralamanızı sağlayan bu kampanyanın detayları yazımızda.

Öncelikle kısaca ininal kartın yaygınlaşmasının nedeninden bahsetmek istiyoruz.

Teknolojinin gelişmesi ve değişmesiyle birçok farklı uygulama da hayatımıza giriyor. Bu uygulamalardan bazıları alışverişlerimizle ilgili olabiliyor. Teknoloji bu kadar gelişmemişken, alışverişlerimizi nakit kullanarak yapardık ama artık çoğumuz bu alışverişleri online ortamda kart ile yapmayı tercih ediyoruz.

UYARI!: Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel İninal Kart Kampanyalarına şu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz: kampanyababasi.com/kredi-karti-kampanyalari/ininal/

Kredi kartı kullanmak istemeyen kişiler için farklı ödeme yöntemleri de artık mevcut. Bu ödeme yöntemlerinden biri de ön ödemeli karttır. Ön ödemeli kart dediğimiz şey, kredi kartı ile yapabileceğiniz birçok işlemi bu kartla da yapma olanağı sunan, güvenli ve banka hesabına ihtiyaç duymadan ödeme yapabileceğiniz birçok kolaylığa sahiptir.

Kampanya Detayları

İninal Araç Kiralama İndirimi

Bu kampanya, 18 Haziran-31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Bu kampanyaya başvuran ininal kart sahipleri, Yolcu 360 web sitesinden yapacakları kiralamalarda %50 indirim kazanırlar fakat bu kiralamalar yurtiçinde olmak zorundadır. Kampanya, yurtdışı kiralamalarda geçerli değildir.

İndirim kodu ININAL360‘dır ve bu kampanyayı aktif hale getirebilmek için araç kiralama sayfasına giderek verilen bu kodu girmeniz yeterli olacaktır. İndirim kodu doğrulandığında, kampanyanız aktif olacak ve indirimli fiyatlar ekranınıza gelecektir.

Kampanya kapsamında yaptığınız tüm rezervasyonlar için, Yolcu360 ve kiraladığınız aracın teslim alınacağı ofisin hizmet kuralları geçerli olacaktır. Bu hizmet kuralları; depozito, sigorta veya muadil araç hakkında olabilir. Rezervasyon yapmak, soru sormak veya talebinizi iletmek için Yolcu360 web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Yolcu360 Misafir Merkezi’ne de ulaşabilirsiniz.

Kampanya Kullanım Koşulları / Şartları

Kampanyalı fiyatlar, günlük araç kiralama liste fiyatları üzerinden %50 indirim olacak şekilde hesaplanır ve bahsedilen araç modelleri, örnek olarak kabul edilir. Bu kampanyada, yapılan rezervasyonlar Yolcu360 ve araç teslim ofislerinin hizmet kuralları kapsamındadır. Kampanyanın diğer bir koşulu ise bu kampanyanın başka bir kampanya veya indirim kodu ile birleştirilemeyeceğidir.

İninal ve Yolcu360 kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirebilme, durdurma uzatma, sona erdirme veya gerekçe belirtmeden iptal etme hakkına sahiptir. Kampanyaya katılan tüm ininal kart sahipleri belirtilen tüm bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Bu ön ödemeli kartlar banka kartı veya kredi kartının geçerli olduğu her yerde geçerlidir. Bu kartlar ile yurt içi veya yurtdışında, fiziki veya sanal pos yoluyla harcama yapabiliyorsunuz. Bu kartların 2 farklı tipi mevcut ve bunlardan biri tek kullanım olan ön ödemeli kartlardır. Kullan- at mantığıyla çalışan ön ödemeli kartlar içerisindeki bakiye bittikten sonra tekrar yükleme yapmanıza imkân tanımaz. İkinci türü ise, kullanım süresi boyunca istediğiniz kadar harcama ve yükleme yapabileceğiniz kart çeşididir.

İninal kartınızın arka yüzünde bulunan 16 haneli numaranın son 4 hanesindeki rakamlar kart şifrenizi oluşturur. Bu şifreyi değiştirebilmek için İninal Cüzdan uygulamasına girmeniz gerekir. Uygulamadan kart işlemleri kısmına girip, kart şifresi yenileme seçeneğini kullanarak şifrenizi sıfırlayabilir ve yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.

Daha fazla ininal kampanyaları için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz. İninal Kampanyaları Kampanya Babası‘nda!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz