İninal Ücretsiz Kart Kampanyası

0
526
ininal Ücretsiz Kart Alma

İninal ücretsiz kart nasıl alma kampanyası ile hiç bir ücret ödemeden ininal kartınıza sahip olun. İninal kartını bedava nasıl alabilirsiniz? Tüm sorular ve cevapları burada.

Artık kart ücreti ödemek istemeyen müşterilere özel ininal’den kalbinizi çalacak bir kampanya daha.

Teknoloji ve dijital ödeme sistemlerin gelişmesiyle birlikte harcama sınırını kullanıcının belirlediği, harcamaların kontrol edilebildiği kart İninal hayata geçirdiği kampanyaları ile de kullanıcılarına fırsatlar sunuyor. Her yerde geçerli olan İninal kartlar temassız ve güvenli bir alışverişin yanı sıra hızlı bir alışveriş de sunuyor. İninal kartın Türkiye’de bulunan 15 binden fazla satış noktası bulunmaktadır v bankaya gitmeden, banka hesabı açmadan İninal Kart sahibi olabilir.

UYARI!: Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel İninal Kart Kampanyalarına şu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz: kampanyababasi.com/kredi-karti-kampanyalari/ininal/

Kampanyanın en öne çıkan özelliği son derece ekonomik olması. Ancak bununla da bitmeyen özelliklerinden haberdar olmak için kampanya detaylarına göz atmalısınız!

Kampanya Detayları:

  • Kullanıcıların kampanyadan faydalanabilmeleri için 4 Ağustos 2020 23:59‘a kadar katılım sağlamaları gereklidir.
  • Kampanyaya katılım sağlanabilmesi için kullanılabilecek iki farklı yol bulunmaktadır. Bunlardan biri ininal Cüzdan uygulaması üzerinden işlem yapmak; diğeri ise ininal web sitesi üzerinden işlem yapmaktır.
  • Web site üzerinden ya da ininal cüzdan uygulaması üzerinden kartın eklenmesi katılım için yeterlidir.
  • Eklenen kartların ücretleri hesap içerisine iade edilir.
  • İade miktarı manyetik kart için 5 Lira, temassız çipli kart için 10 Lira kadardır.
  • Sanal kartlar bu kampanya kapsamında yer almamaktadır.
  • İade işlemi kart eklenir eklenmez hemen hesaba yansıtılır.

İninal Kart Ücreti Hediye Kampanyası Katılımı

Yılın belirli dönemlerinde kullanıcıları için avantajlı kart kampanyaları sunan İninal’ın Kart ücreti hediye kampanyası da kullanıcılarına harcarken kazandıracak. Kullanıcılar İninal Kartları üzerinden 5 TL ile 10 TL arasında kart ücreti hediyesi kazanacak. Kampanyaya katılım için yapılması gereken ise İninal Kart’ın belirlenen satış noktalarından satış alınması ve alınan kartların kaydedilmesidir. Kartların kaydedilmesi ile kampanyaya katılım şartları kullanıcılar tarafından kabul edilmiş sayılmaktadır.

Hangi Durumlarda Katılım Geçersiz Olur?

İninal kart ücreti hediye kampanyasının geçersiz olduğu durumlar ise İninal Kart web sitesinde detaylı olarak belirtilmiştir. Kampanyaya katılım için satış noktalarından kartın temin edilmesi gerekir. Aksi halde sanal olarak alınan kartların geçerliliği olmayacaktır. Sanal kartların kayıtları da gerçekleşmediği için çipli ya da çipsiz olması fark etmeksizin kart ücreti geri iade edilmeyecektir. Bunun yanı sıra kampanya tarihi de kullanıcılar tarafından kontrol edilmelidir. Aksi halde kampanya tarihinin bitmiş olmasından İninal kart sorumlu tutulamaz.

İninal Kart Ücreti Hediyesi Nasıl Alınır?

İninal kart alımında kart ücretleri çipli ve çipsiz olarak ikiye ayrılır. Çipsiz kart ücreti 5 TL iken, çipli kart ücreti 10 TL’dir. Bu kartlar alındıktan sonra satış noktasında anında kayıt işlemi yapılır. Kampanya süreci içerisinde yapılan kayıtlarla birlikte anına kart ücreti İninal kartınızın içerisine yüklenerek hediye edilir. Eğer kart ücreti kartınıza anında yüklenmez ise satış noktasındaki yetkiliden tekrar edilmesini isteyebilirsiniz. Kart ücreti kartınıza yattıktan sonra ise kampanya koşulları kapsamında İninal kartınızı dilediğiniz noktada alışveriş için kullanabilir, hızlı, güvenilir ve sınırlarını kendinizin belirlediği yeni alışveriş deneyimini yaşayabilirsiniz.

Kampanyanın belirtilen tarihinden önce sonlandırılması durumundan dolayı ininal sorumlu tutulamaz.

İninal her zaman bu kampanya maddeleri üzerinde neden belirtmeden değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Kampanyaya katılım sağlayan her bir kullanıcı detaylarda belirtilen şartları kabul etmiş sayılacaktır.

İninal kampanyalarının tamamına Kampanya Babası üzerinden anında ulaşabilirsiniz! Tüm ininal kampanyalarına ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz