İninal Riot Games Kampanyaları

0
317
ininal riot games kampanyalari

İninal kart ile Riot Games oyunlarına 1-0 önde başlayın. En güncel kampanyalara buradan ulaşabilirsiniz.

İninal kampanyası olan Riot Games oyunları ise şu şekilde:

  • League of Legends (LOL)
  • Valorant
  • Legends of Runneterra (LOR)

İninal kartlarda yeni bir kampanya başladı. Kampanya oyun severlerin dikkatini çekeceğe benziyor.

Oyun severlerin çok sevdiği Valorant oyunu için ininial kart ile yapılan harcamalarda kampanya kapsamında kişilere 10 TL hediye olarak veriliyor.

UYARI!: Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel İninal Kart Kampanyalarına şu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz: kampanyababasi.com/kredi-karti-kampanyalari/ininal/

İninal Valorant Kampanyası

İninal kart sahiperi Valorant oynarken de kazanıyor. İninal Valorant kampanyası detayları aşağıda.

Valorant Game Evreninde Neler Var?

Valorant game evrenini taktik nişancılığı seven, bir rol yapma oyunu. Kullanıcıların çok sevdiği bu oyunda online takımlar kurarak mücadele etmek mümkün. Amansız bir rekabet hissi ile oynanan oyunda takımlar seride 13 turu kazanarak liderliği ele geçirmeye çalışıyor. Bu heyecana sen de ortak ol.

İninial Kart Valorant Fanlarını Sevindirecek Bir Haber Veriyor

İninial kart kullanıcıları eğer Valorant’ın yaratıcısı Riot Games firmasından ininial kartları ile 50 TL ve üzeri alışveriş yaparlar ise bu durumda 10 TL bonus kazanıyorlar. Kampanya sadece Valorant ile sınırlı değil. Bunun yanı sıra Legends of Runneterra ve League of Legends oyunlarında da bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

İninal Legends of Runeterra (LOR) Kampanyası

Riot Games’in yeni çıkan oyunu Legends of Runeterra oyununu oynarken rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. İninal kartına sahip olan oyuncular muhteşem kampanyalardan faydalanabiliyor!

İninal LOL (League of Legends) Kampanyası

İninal bu kampanyasını Valorant üzerinden paylaşsa da tüm Riot Games oyunlarında geçerli. Dolayısıyla aynı kampanyayı League of Legends oyununda da kullanabilirsiniz.

Oyun severlerin bu kampanyadan yararlanabilmesi için ellerini çabuk tutması gerekiyor.  Çünkü bu kampanya ilk 5000 kişi ile sınırlıdır. Kampanyadan yararlanabilmek için ininial cüzdan uygulaması yerine sadece ininial kart kullanılabiliyor. Yani ininial cüzdan ile yapılan harcamalar dikkate alınmıyor.

İninal LOL kampanyaları ile bizleri sevindirmeye devam ediyor.

İninial Kampanyası Hakkında Bilinmeyenler

Kampanyanın şartları bunlar ile sınırlı değil. Aynı zamanda ininial kartınızın İninal cüzdan uygulamanıza eklenmiş olması veya sanal kartlarla kampanyaya katılınmış olması gerekiyor. Kazandığınız bonusları alışveriş yaptığınız günün ertesi günü gece 01:00’dan sonra kullanabiliyorsunuz.

Kampanyada süre sınırlaması da var. 13 Ekimde başlayan bu kampanya 31 Ekimde sona eriyor. Bu nedenle oyun  severlerin bu kaçırılmayacak fırsat için Valorant oyunundaki kadar çabuk olmaları gerekiyor. Bir oyun sever yalnızca bir kez bu fırsattan yararlanabiliyor.

Valorant Act 3 De Yerinizi Almak İçin Acele Edin

Valorant oyununun yeni evreni yeni ajan, yeni yol haritası ve battle pas ile karşınıza çıkmış durumda. Tüm yenilikler 13 Ekim itibari ile oyun severlerin hizmetinde. Act 3 rekabetçi yapısı ile oyuncuları oldukça yoracak gibi görünüyor. Valorant severlerin bu macerada avantaj elde etmesi için ininial kart ile bonus kazanabilmeleri mümkün.

İninal Kartı ile pek çok fırsattan faydalanabilirsiniz. İninal kart kullanıcıları için haftada 3-4 tane yeni kampanya çıkartıyor. Bu kadar kampanyayı nasıl takip edeceğim diye düşünmenize gerek yok.

İninal kampanyalarının tamamına Kampanya Babası üzerinden anında ulaşabilirsiniz! Tüm ininal kampanyalarına ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz