İninal QR Kod Ödeme Kampanyası

0
208
ininal QR Kod Kampanyası

İninal QR kod ile ödeme yapıldığında kampanya olarak sizlere harcadığınız tutarın %5’ini geri veriyor!

İninal kart sahibiyseniz ve İninal kartınızı İninal cüzdan veya ininal.com sitesinden onayladıysanız QR kod alışverişleriniz harcamalarınızı azaltacak. QR kod ile yapacağınız her alışverişten %5 geri iade alıyorsunuz.

Kampanyaya Multinet anlaşmalı POS cihazlarından katılabilir ve doyasıya alışverişinizi yapabilirsiniz.

İninal QR kod ile ödemelerde yaptığı bu kampanyanın koşulları aşağıda listelenmiştir. Aynı zamanda QR kod kullanmayı bilmiyorsanız sayfanın en altındaki başlıktan öğrenebilirsiniz.

İninal QR’lı Ödeme Kampanya Koşulları

İninal QR’lı ödeme kampanyasında kampanya koşulları bulunmaktadır. Kampanyadan yararlanmak için bu koşullara uymak gerekmektedir:

  • Kampanya 7 Aralık 2020 – 31 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerli olduğundan bu tarihler arasında yaptığınız alışverişlerde kampanyadan yararlanabilirsiniz.
  • Kampanyadan yararlanmak için Multinet anlaşmalı restoranlardan QR kod ile ödeme yapmalısınız. Yaptığınızda harcadığınız tutarın %5’ini geri kazanırsınız. ( Multinet anlaşmalı restoranlara İninal Cüzdan uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz. )
  • Yapacağınız paket servislerde kampanyadan faydalanmak istiyorsanız ödeme yöntemi olarak Multinet seçmeniz gerekmektedir. Multinet geçerli olan bütün POS cihazlarından yapacağınız alışverişlerde %5 geri kazancınız olacaktır.
  • Kampanyaya katılmak için İninal kartınızı ininal.com adresinden veya İninal cüzdan uygulamasından kayıt ettirmeniz gerekmektedir.

Ayrıca kampanya koşulları İninal veya Multinet tarafından tek taraflı olarak herhangi bir zamanda sonlandırılabilir. Herhangi bir nedenden ötürü kampanyanın son tarihten önce kaldırılmış olmasından İninal ve Multinet sorumlu değildir.

QR Nedir? QR Nasıl Kullanılır?

Kampanya detaylarını ve İninal QR ile ödeme yaptığımızda karlı çıkacağımızı anladık. Peki QR nedir? QR ingilizcesi “Quick Response” olan anlamı ise çabuk tepki olan 2 boyutlu bir barkod olarak tanımlanmıştır. 

QR kod ile birinin telefon numarasına, mail adresine veya internet sitesine yönlendirme yapılabilir. Bunun yanı sıra QR kod bankacılık alanında da ödeme yapmak için tasarlanmıştır. Bu yazıda bizi asıl ilgilendiren kısım ise QR kod ile ödeme yapmak. Telefonlarımızda bulunan İninal cüzdan uygulamasına ödemeye yapacağımız POS cihazındaki QR kodu okutarak kart kullanmadan ödeme yapmamıza olanak sağlamaktadır. Bu sayede artık kartımız yanımızda değilse veya kaybolduysa kolayca ödeme yapabilir ve mağdur olmaktan kurtuluruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz