İninal’lilere PUBG’de 10₺ Hediye

0
263
ininal PUBG Kampanya

İninal kart sahipleri PUBG mobil royal pass alışverişlerinde 10 TL hediye kazanıyor. İninal online hayatta kalma oyunlarından en popüler oyunlarından biri olan PUBG mobil  oyuncuları için mükemmel bir kampanya başlattı.

PUBG mobil oyuncuları oyun içerisinde yer alan Royal Pass alışverişlerinde belli tutarda ödül kazanıyor.

UYARI!: Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel İninal Kart Kampanyalarına şu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz: kampanyababasi.com/kredi-karti-kampanyalari/ininal/

Her sezon yeni kıyafetler ve hediyelerle oyuncuların en çok tercih ettiği şeylerden biri olan Royal Pass’e ininal kart sahipleri daha uygun fiyatlara sahip olabilecekler.

Pubg mobil içerisinde 600+60 UC ve üzeri yapacağınız tüm alışverişlerde 10 TL hediye kazanırsınız. Bu 10 TL tutarındaki hediyeyi kazanabilmek için satın alma işlemini ininal kartınızla yapmanız gerekmektedir. 

İninal Pubg mobil kampanyasına 25 Mart 2021 tarihine kadar tüm ininal kullanıcıları katılım sağlayabilir.

Özellikle PUBG mobil oyunu içerisinde yeni sezon kutlamaları başlamışken sizde ininal cüzdanınızla satın alma işlemini yaparak bu mükemmel ödülleri kazanın.

E-spor takımlarının da bulunduğu PUBG mobil oyunu kendi içerisinde büyük bir ekosistem oluşturdu. Oyun bir çeşit hayatta kalma oyunudur.

ininal 10 TL Hediye

İninal PUBG Kampanyası Katılım Koşulları

  • İninal PUBG kampanyasından 18 Mart saat 12.00 ile 25 Mart 2021 saat 23.59 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
  • Bu kampanyadan sadece ininal kart sahipleri yararlanabilmektedir.
  • İninal pubg mobile kampanyasından sadece ininal Cüzdanında gerçekleştireceğiniz 85 TL ve üzeri e-pin harcamalarınız dahil edilecektir.
  • Kampanya boyun her bir kullanıcı maksimum 10 TL değerinde ödül kazanabilecekler.
  • Her ininal kullanıcısı PUBG mobil Royal Pass kampanyasından sadece 1 kez yararlanabilirler
  • Kampanya dahilinde kazandığınız ödül bakiyeler işlemi gerçekleştirdiğiniz günün ertesi günü sabahında ininal kartınıza aktarılacaktır. Aktarılan ödülü dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
  • Pubg mobile Royal pass kampanyasına sadece ininal.com internet sitesinden ve ininal cüzdan uygulamasından eklenmiş fiziksel kartlarınızla yapacağınız işlemler dahil edilecektir. Onun haricinde yapılan işlemlerde ödül kazanma hakkınız olmayacaktır.
  • İninal ve PUBG mobil istedikleri zaman kampanya koşullarını tek taraflı iptal etme, kampanya koşullarını değiştirme ve gerekçe belirtmeksizin süreyi uzatma hakkına sahiptir.
  • Sizde bu kampanya dahilinde 10 TL ödülü almak istiyorsanız tek yapmanız gereken ininal cüzdan uygulamasına fiziksel kartınızı eklemek ve e-pin alışverişi yapmak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz