İninal Pratik İşlem Noktalarından Ücretsiz Bakiye Yükle!

0
684
İninal Pratik İşlem

Özellikle internet alışverişlerinde sanal kartlar kullanılmaya başlanmıştır. Bu sanal kartlar, ön ödemeli kart olarak tanımlanabilir ve içerisine para yüklenip harcama yapabilme özelliğine sahiptir.

Ön ödemeli kartlar, genellikle anlık ihtiyaçlarda yapılan alışverişlerde kullanıldığı için, kart içerisinde alışverişe yetecek kadar para bulunur ve bu da kart bilgilerinin internet üzerinde korsanlar tarafından ele geçirilme endişesini yok eder.

Sanal kartların tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri güvenli olmasıdır. İninal kartların tercih edilme sebeplerinden bir diğeri ise, 3D Secure destekli olmasıdır.

3D Secure güvenlik sistemi sayesinde ödeme işlemi yaparken ininal cüzdanda tanımlı olan telefon numaranıza bir şifre gönderilir. Bu şifre girilmediğinde ödeme yapılmaz.

İninal Pratik İşlem Noktaları Kampanyası

Ücretsiz Bakiye Kampanyası

Bu kampanya, ininal kartınıza pratik işlem noktalarında ücretsiz bakiye yükleme olanağı sunar. Ücretsiz bakiye kampanyasının amacı, yüklemenin her yerden kolay ve hızlı bir hale getirilmesidir.

İninal pratik işlem ve pratik işlem büfelerinin 5 bin fiziksel noktasından ininal kartınıza yükleme yapabilirsiniz. Ayrıca bu yükleme işlemini ücret ödemeden yapabiliyorsunuz.

En yakın pratik işlem noktalarını öğrenmek için: https://www.pratikislem.com.tr/?iletisim/odemenoktalari

İninal Pratik İşlem Noktaları Ücretsiz Bakiye

İninal Karta Para EFT ve Havale Yoluyla Para Yükleme

İninal kartınıza para yüklemenizin birçok yolu vardır. Bu yollar, EFT veya Havale yoluyla para yükleme, ininal cüzdan üzerinden para yükleme, ininal kart yükleme noktalarından para yükleme olarak sayılabilir.

Eft veya havale yoluyla para yüklemek için, kullandığınız bankanın mobil uygulamasından veya internet şubesine girerek yükleme yapabilirsiniz. Akbank hesabı olanlar havale, diğer banka hesaplarına sahip olanlar ise EFT ile yükleme yapabilir. IBAN numarası olarak TR36 0004 6007 8988 8000 0693 61 yazılır.

Açıklama alanına ise, aktif olarak kullandığınız ininal kartınızın arkasında bulunan 13 haneli barkod numarasını yazmanız gerekir. Barkod numarasını yazarken boşluk bırakılmamalıdır.

Alıcı kısmına ise, İNİNAL ÖDEME VE ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ A.Ş. yazmak gerekir.
Bu işlemleri tamamladıktan sonra 15 dakika içerisinde para transferiniz gerçekleşmiş olur.

İninal Karta İninal Cüzdan ile Para Yükleme

Bir diğer ininal kart para yükleme yolu ise ininal cüzdan üzerinden yapılan yüklemedir. Cüzdan uygulamasına girdikten sonra işlemlerim kısmından para yükle sayfasına girilir. Banka veya kredi kartı, havale veya EFT ile ininal cüzdan üzerinden para yükleyebilirsiniz. Yüklemek istediğiniz tutar, aylık yükleme limitinin altında olmalı aksi takdirde işleminiz başarısız olur ve paranız size geri iade edilir.

Başarısız yükleme sonrasında iadeler, hafta içi mesai saatlerinde yapılır. Mastercard logolu ininal kartınız varsa yükleme limitiniz tek seferde 300₺ olacaktır. İninal visa kartlarda ise tek seferde yükleme limiti yoktur dilediğiniz kadar yükleyebilirsiniz.

İninal kart yükleme noktaları ise, banka ATM’leri PTT işyerleri, Pttmatikler’dir. Bunlar dışında; Migros, Şok, Macrocenter, Teknosa Mağazaları, NKolay ve pratik işlem noktalarından da ininal kartınıza bakiye yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Mastercard logolu ininal kartınız varsa tek seferde maksimum 300 TL yükleme yapabilecekken, ininal Visa kartlara tek seferde yükleme limiti getirilmemiştir.

ininal kampanyaları Kampanya Babası‘nda!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz