İninal ile Kunduz Uygulamasında %20 İndirim

0
249
ininal Kunduz Kampanyası

İninal kart sahipleri, kunduz uygulamasında aldıkları üyeliklerde %20 indirim kazanıyor.

15 Mart ile 30 Nisan tarihleri arasında geçerli olan bu kampanyaya tüm ininal kart sahipleri katılım sağlayabilir.

Binlerce öğretmenin ve öğrencinin içerisinde bulunduğu Kunduz platformunda sizde en sıkıntılı sorularınıza çözüm bulabilirsiniz.

UYARI!: Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel İninal Kart Kampanyalarına şu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz: kampanyababasi.com/kredi-karti-kampanyalari/ininal/

Kunduz internet sitesinden iki farklı üyelik çeşidini satın alabilirsiniz:

 • Sınırsız soru paketi
 • 100 soru paketi

Bu paketleri dönemlik yada peşin bir şekilde kolayca satın alabilirsiniz. Kunduz’un internet sitesinde bu paketlerde hali hazırda kampanya fiyatları uygulanmaktadır.

ininal logo

Sizlerde ininal kartınızla bu kampanyalı fiyatların üzerine %20 indirim kazanabilirsiniz. Kunduz özellikle öğrencilerin sorularını çözmek ve sınava daha verimli hazırlanmak için tercih ettikleri bir uygulamadır.

Bu listelediğimiz paketlerin içerisinde öğrencilere özel hazırlanmış akıllı konu testlerinden milyonlarca soru ve çözümlü videolarına kadar her şey bulunmaktadır.

Tamamen kullanıcı deneyimini en üst seviyede tutma amacıyla tasarlanan kunduz’da, sınavlar aşılması kolay bir hale gelecektir.

İninal kart sahibi değilseniz kolay bir şekilde başvurunuzu yapıp sizde bu avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

İninal Kunduz Kampanya Koşulları

 • İninal kunduz kampanyasından 15 Mart – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında katılım sağlayabilirsiniz. Bu kampanya sadece kunduz internet sitesinde ve mobil uygulamasında yer alan soru çözüm paketlerinde geçerli olacaktır.
 • İninal kullanıcılarının bu kampanyadan yararlanılabilmesi için ININAL20 kampanya kodunu satın almadan önce Hediye/indirim kodu alanına girilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde indirim yansımayacaktır.
 • Her İninal kullanıcısı bu kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Kampanya kodları tek kullanım olduğundan her hesap bir kez kullanabilir. 
 • İninalin kunduz kampanyası başka kampanyalarla birleştirilemez.
 • Kampanya sadece kunduz internet sitesinden veya kunduz mobil uygulamasında yapacağınız alışverişler için geçerlidir.
 • İninal kunduz kampanyasının haber verilmeden bitmesi ya da kampanyaya dahil olacak kontenjanların dolmasından ininal firması sorumlu tutulamaz. 
 • Kampanyaya katılım sağlayan her ininal kullanıcısı bu katılım koşullarını kabul etmiş sayılır.
 • İninal ve Kunduz istedikleri zaman kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir. 
 • Bu kampanya sadece ininal kartınızla yapacağınız alışverişlerde geçerli olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz