İninal Kartlılar İstegelsin’de 20 TL İndirim Kazanıyor!

9
304
ininal İstegelsin 20₺ Kampanyası

15 Eylül – 15 Ekim 2020 arasında geçerli 1 aylık bu kampanya boyunca istegelsin üzerinden yapılacak olan alışverişlerde ininal Visa Kart kullananlar 100 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 20 TL indirim sunuluyor.

Her kullanıcı sadece 1 kez bu kampanyadan faydalanabilmektedir, kullanıcı bazında bir kampanyadır.

Kampanya kapsamında en fazla 20 TL kazanılabilmektedir ve başka kampanyalar ile birleştirilemez. Daha önce sahip olduğunuz kuponlar veya indirimler ile birleştirilememektedir.

Sadece 1500 kişiyle sınırlı olan bu kampanyaya ininal.com web sitesi ve ininal Cüzdan uygulamasına eklenen fiziksel yahut sanal ininal Kartlar ile yapılmış işlemler dahil edilmektedir. Bunun dışında yapılan işlemler kampanya dahilinde sayılmamakta ve kullanıcılar indirimden faydalanamamaktadır.

İninal kart ve istegelsin’in ortak olarak düzenlediği bu kampanyada her iki kuruluş da herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme veya herhangi bir gerekçe bildirilmeksizin iptal etme, durdurma veya uzatma gibi haklara ve yetkilere sahiptir.

Bu kampanyadan yararlanan bir kişi eğer iptal veya iade gibi bir durum ile karşılaşır ise kampanyadan tekrardan faydalanamaz. İstegelsin ve ininal, bu kampanyayı durdurma veya değiştirme haklarını saklı tutmaktadır. Kampanyadan faydalanan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.

İstegelsin ininal 20 tl kazan

Kampanyayı Özetleyecek Olursak:

 • Kampanya 15 Eylül – 15 Ekim arası olmak üzere 1 ay geçerlidir.
 • İninal kart ile istegelsin’den 100 TL’lik alışveriş yapanlar 20 TL indirim kazanmaktadır. Yani;
 • 100 TL’lik alışveriş, 80 TL’ye
 • 120 TL’lik alışveriş, 100 TL’ye… gibi bir fiyatlandırma karşımıza çıkmaktadır.
 • Kampanyadan her kullanıcı yalnızca 1 kez faydalanabilmektedir.
 • Kampanya 1500 kişi ile sınırlıdır.
 • Diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
 • İninal kart ile istegelsin websitesi veya uygulaması üzerinden bu kampanyaya katılım sağlanabilir.
 • Kampanyada değişiklik yapma, iptal etme veya durdurma gibi hakları kurumlar saklı tutmaktadır.
 • İptal veya iade gibi bir olay söz konusu olursa kampanyaya tekrardan katılım mümkün olmamaktadır.

ininal istegelsin kampanyasının burada sonuna geldik. Tüm güncel ininal kart kampanyalarına Kampanya Babası üzerinden ulaşabilirsiniz.

9 YORUM

 1. İninal kartlar özellikle bankalar tarafından kart verilmeyen çocukların işine yarıyor. Yararlı mı bilemedim ama kendi yeğenim bu kartlar sayesinde sürekli oyunlara para yatırıyor 🙂

 2. Bu ininal kartlar çoluk çocuğun işine yarıyor gerçekten 🙂 Geçenlerde yeğenim de gördüm. Kartıma para at da pubg’ye uc yükleyeceğim dedi. Bir de interaktif kullanıyor 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz