İninal Hepsiburada 50₺ Hediye Kampanyası

0
206

İninal Hepsiburada Kampanyası arayanlar buraya! İninal Kartlılar Hepsiburada mağazasında 50₺ hediye indirim kazanıyor.

ininal Hepsiburada 50 TL İndirim

Hepsiburada 300 TL harcamaya 50 TL Kampanyası

İninal ve Hepsiburada güçlerini birleştirerek müşterilerine muazzam kampanya ve indirimlerini kesintisiz bir şekilde sunuyor. İki firmanın yeni kampanyası ise; ‘’300 TL harcamaya 50 TL indirim.’’ İninal Visa karta sahip herkes Hepsiburada.com üzerinden yapacağı 300 TL’lik alışveriş sonrası 50 TL indirim kazanıyor.

Kampanya Koşulları ve Şartları Nelerdir?

1 ila 28 Şubat tarihleri arasında Hepsiburada.com internet sitesi üzerinden veya mobil uygulaması üzerinden alışveriş yapıp kartını ilk kez kaydettiren her İninal Visa kart sahibi bu kampanyadan yararlanabilir. 16 – 31 Mart tarihleri arasında yapacağınız 300 TL’i aşan her alışverişiniz sonrasında Hepsiburada.com üzerinden alışverişlerinizde 50 TL indirim geçerli olacaktır.

Kampanyaya katılım yapılabilmesi için İninal Visa Kart’ın yukarıda belirtilen tarihler arasında Hepsiburada uygulamasında veya internet sitesinde ilk kez alışveriş yapıyor olması, alışveriş yaptıktan sonra kartın Hepsiburada’ya kayıt ettirilmiş olması gerekiyor.

Kampanya şartları gereği daha önce Hepsiburada.com’a herhangi Visa logolu bir kart eklenip kayıt edilmiş ise bu kampanyanın özelliklerinden kullanıcı faydalanamaz.

1 – 28 Şubat tarihleri arasında İninal Visa logolu kartınızla Hepsiburada.com üzerinden yapacağınız alışverişler sonrası 16 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında 300 TL alışverişlerinizde geçerli 50 TL indirim kazanırsınız. 50 TL indirim hakkından yararlanamayacağınız ve indirime dahil olmayan kategoriler şu şekildedir;

Bu ürünler hariç diğer tüm ürünlerin hepsi için yapacağınız alışveriş sonrası 50 TL indirim hakkından yararlanabilirsiniz.

Kampanyanın geçerli olduğu tarih geldiği zaman Visa logolu kartınızla yapacağınız alışveriş ödeme sayfasında ve sipariş sayfası üzerinden indirim olarak otomatik bir şekilde belirecektir.

HepsiPara ile yapılan ödemeler bu kampanyada geçerli değildir. HepsiPara kullanıcıları bu kampanyadan yararlanamaz.

Bu kampanyaya katılım sağlayan herkes kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

İninal veya Hepsiburada ortaklaşa birlikte yeni kararlar alıp kampanya şartlarını değiştirme, silme, güncelleme hakkını gizli tutar.

Kampanyayı düzenleyen her iki firmada kampanya da oluşabilecek herhangi bir kötü niyetli kullanımı engelleme ve eleme hakkını gizli tutar.

Kısaca İninal Nedir?

İninal; ‘’Ön ödemeli kart, ön ödemeye sahip bir hesap olarak kabul edilebilir. Kaldı ki tam olarak işlevi bu yöndedir. Peki ön ödemeli kart veya hesap ne demektir? Hesabınızda para olmadan kullanamayacağınız, para yükledikten sonra kullanabileceğiniz hesaplar veya kartlardır. İninal kartınıza para yüklemek için ATM’leri kullanabilirsiniz. Veyahut banka hesaplarınızdan İninal’e eft yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz