İninal Hepsiburada 25 TL İndirim Kampanyası

0
418

İninal Hepsiburada Kampanyası arayanlar buraya! İninal Kartlılar Hepsiburada mağazasında 25₺ hediye indirim kazanıyor.

ininal Hepsiburada Kampanyası

Hepsiburada 150 TL harcamaya 25 TL Kampanyası

İninal ve Hepsiburada güçlerini birleştirerek müşterilerine muazzam kampanya ve indirimlerini kesintisiz bir şekilde sunuyor.

İki firmanın yeni kampanyası ise:”150 TL harcamaya 25 TL indirim.” İninal Visa karta sahip herkes Hepsiburada.com üzerinden yapacağı 150 TL’lik alışveriş sonrası 25 TL indirim kazanıyor.

UYARI!: Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Hepsiburada Kampanyalarına şu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz: kampanyababasi.com/hepsiburada-kampanyalari/

ininal 25 TL İndirim

Kampanya Koşulları ve Şartları Nelerdir?

4 – 31 Mayıs tarihleri arasında yapacağınız 150 TL’i aşan her alışverişiniz sonrasında Hepsiburada.com üzerinden alışverişlerinizde 25 TL indirim geçerli olacaktır.

Kampanyaya katılım yapılabilmesi için İninal Visa Kart’ın yukarıda belirtilen tarihler arasında Hepsiburada uygulamasında veya internet sitesinde ilk kez alışveriş yapıyor olması, alışveriş yaptıktan sonra kartın Hepsiburada’ya kayıt ettirilmiş olması gerekiyor.

Kampanya şartları gereği daha önce Hepsiburada.com’a herhangi Visa logolu bir kart eklenip kayıt edilmiş ise bu kampanyanın özelliklerinden kullanıcı faydalanamaz.

Kampanyanın geçerli olduğu tarih geldiği zaman Visa logolu kartınızla yapacağınız alışveriş ödeme sayfasında ve sipariş sayfası üzerinden indirim olarak otomatik bir şekilde belirecektir.

HepsiPara ile yapılan ödemeler bu kampanyada geçerli değildir. HepsiPara kullanıcıları bu kampanyadan yararlanamaz.

Bu kampanyaya katılım sağlayan herkes kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

İninal veya Hepsiburada ortaklaşa birlikte yeni kararlar alıp kampanya şartlarını değiştirme, silme, güncelleme hakkını gizli tutar.

Kampanyayı düzenleyen her iki firmada kampanya da oluşabilecek herhangi bir kötü niyetli kullanımı engelleme ve eleme hakkını gizli tutar.

Önemli Not: İninal ve Hepsiburada, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Dolayısıyla sitemizdek kampanya koşullarındaki olası yanlışlıklardan sorumlu değiliz. Kampanya ile ilgili koşulları https://www.ininal.com/kampanyalar/hepsiburadada-150-tl-harcamaya-25-tl-indirim/ adresinden kontrol edebilirsiniz.

Kısaca İninal Nedir?

İninal: Ön ödemeli kart, ön ödemeye sahip bir hesap olarak kabul edilebilir. Kaldı ki tam olarak işlevi bu yöndedir. Peki ön ödemeli kart veya hesap ne demektir? Hesabınızda para olmadan kullanamayacağınız, para yükledikten sonra kullanabileceğiniz hesaplar veya kartlardır. İninal kartınıza para yüklemek için ATM’leri kullanabilirsiniz. Veyahut banka hesaplarınızdan İninal’e eft yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz