İninal Oyun Harcamalarında İndirim Kampanyası

0
296
İninal Oyun Harcama Kampanyası

İninal kart oyun sever müşterilerine indirim yapmaya devam ediyor.

İninal Visa kartınızla yapacağınız oyun harcamalarında her 100 TL ve üstü alışverişlerinizde 10 TL indirim hakkı kazanabilirsiniz.

Bu indirim sadece İninal kartla sınırlı değildir. Visa logolu her türlü kredi kartı, banka kartı, ön ödemeli kartlar vs bu kampanyaya dahildir. Yani bu indirim Visa’nın kampanyasıdır.

UYARI!: Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel İninal Kart Kampanyalarına şu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz: kampanyababasi.com/kredi-karti-kampanyalari/ininal/

İninal 50 Tl İndirim

Kampanya Katılım Koşulları:

-4 Aralık 2020 – 19 Ocak 2021 tarihleri arasında bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

-Belirtilen süre içerisinde kampanyadan aynı kart ile 5 defa yararlanma hakkınız vardır. Yani toplamda en fazla 50TL indirim hakkı ile sınırlıdır.

Playstationnetwork, Steamgames, Microsoft, Xsolla, Gameforge gibi oyun platformlarında yararlanabileceğiniz bu kampanyaya bahis, kumar vs gibi yasa dışı sitelerde yaptığınız harcamalar dâhil değildir.

Apple App Store üzerinden yapdığınız harcamalar bu kampanyaya dahil değildir.        

-Yaptığınız red ve iptal işlemlerinde kampanyadan yararlanamazsınız.

-Eğer kart numaranız bir sebepten dolayı değişme durumu olmuşsa bu kampanyadan yararlanamazsınız.

-Oluşabilecek her türlü teknik sorunlardan İninal ve Visa sorumlu değildir.

-Kazandığınız indirimi kart ekstresinde kampanyanın bitiş tarihinden sonra “Visa Oyun İndirimi” olarak görebileceksiniz.

-Bu indirimden yararlanabilmeniz için kartınızın açık olması gerekmektedir.

-Kampanya ile ilgili koşulları İninal ve Visa herhangi bir bildirim yapmaksızın değiştirme yetkisine sahiptir.

-Kampanyaya katılmakla kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.

Kampanya koşulları ve detayları burada sona erdi. Eğer hala aklınızda soru şareti varsa merak etmeyin. Sizler için önemli noktaların üzerinden tekrar geçeceğiz:

Kampanyanın son kullanım tarihinin 19 Ocak günü saat 23:59’a kadar süreceğini unutmayın. Yapmak istediğiniz alışverişleri bu tarihe kadar bekletmeden yapmanızı tavsiye ederiz. Çünkü ininal istediği zaman kampanyayı iptal edebilir. (Kampanyanın iptali veya değişikliği durumunda yazımız güncellenecektir. Bu konuda bir endişeniz olmasın.)

Maksimum indirim hakkı olan 50 TL’yi kazanmak için 5 farklı alışveriş yapmanız gerektiğini ve bu alışverişlerin her birinin 100Tl tutarını geçmesi gerektiği unutmayın.

İninal kartınızla 5 kullanım yaptıysanız farklı bir Visa kartınızla tekrar bu kampanyadan faydalanabileceğinizi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz