İninal Getir Ücretsiz Bahşiş Kampanyası

0
434
İninal Getir Kampanyası

İninal’liler Getir uygulaması ile yaptıkları alışverişlerde ücretsiz 5₺ bahşiş kazanıyor. Kampanya koşulları ve detayları yazımızda.

Kısaca ininal karttan bahsetmek gerekirse:

İninal kart, herhangi bir hesap açmanıza gerek kalmadan ininal kartınıza yükleme yaparak ödeme yapabileceğiniz ön ödemeli bir karttır. Yurt içinde veya yurt dışında, internet alışverişleri için kullandığınız e-ticaret sitelerinde, mağazalarda, kredi kartı veya banka kartı geçen her yerde kullanabileceğiniz bir karttır.

UYARI!: Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel İninal Kart Kampanyalarına şu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz: kampanyababasi.com/kredi-karti-kampanyalari/ininal/

Kullanım için yaş sınır bulunur ve bu yaş sınırı 13 tür. 13 yaşından küçüklerin ininal karta sahip olabilmesi için veli gözetimi PTT iş yerlerinden temin edebilmek için 15 yaş sınırını geçmiş olmaları gerekir.

İninal Getir Kampanyası ve Detayları

İninal Getir Bahşiş Kampanyası

Getir uygulamasından vereceğiniz siparişleri ininal visa kartınızla verdiğinizde getir personellerine bahşişini ininal verir. Bahşiş desteği Getir Perakende Lojistik A.Ş. tarafından visa kartı sahipleri için düzenlenir. Bu kampanyadan, visa logosu olan bireysel ve ticari kredi, banka ve ön ödemeli kartlar yararlanabiliyor.

Bu kampanya 4 Eylül tarihinden sonra geçerli ve kampanyaya katılım 136.000 olarak sınırlandırılmıştır. Katılım süresince her ininal kart sahibi yalnızca bir kez katılabilir. Hizmet verilirken yaşanabilecek teknik veya lojistik sorun ve aksaklıklarından Visa sorumlu değildir olarak belirtilmiştir.

Getir Perakende Lojistik A.Ş. önceden bir bildirimde bulunmadan kampanyayı iptal edebilir veya kampanya katılım koşullarını değiştirebilir.

Kampanyaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır. Ayrıca kampanyayla ilgili soru veya yardım desteği için Getir Müşteri Hizmetleri’nden bilgi alınabilir. İletişim için 0850 532 50 50 numarasını arayabilirsiniz.

İninal Kart Nasıl Kullanılır?

İninal kartınıza yükleyebileceğiniz belli bir limit bulunur ve bu limit kadar nakit yükleyebilirsiniz. Yüklediğiniz nakit miktarı kadar harcama yapabileceğiniz ininal kartınız, özellikle internet alışverişlerinde kredi kartı veya banka kartına sahip değilseniz büyük avantajlar sağlıyor. Güvenli olarak alışverişinizi tamamlayabileceğiniz ininal kartınız, kredi veya banka kartını kullanabileceğiniz tüm platformlarda geçerli.

Bunun haricinde, nakit kullanmak istemeyen kişiler ödemelerini ininal kartla yapma olanağına sahip oluyorlar. Ayrıca nakite ihtiyacınız olduğunda, ininal kartınızdan ATM ye giderek nakit para çekebiliyorsunuz. İninal cüzdan uygulaması sayesinde kartınızda kalan bakiyenizi sorgulayabilir ve hesap hareketlerinizi gözlemleyebilirsiniz.

Bakiyeniz yoksa işlem yapamazsınız, ininal kart mevcut bakiyeniz kadar harcama yapmanıza olanak sağlar. İninal cüzdan uygulamasını, İOS veya android cihazınıza kolaylıkla yükleyebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

İninal Kart Nasıl Alınır?

İninal kart satın alabilmek için D&R, Migros, PTT işyerleri, Teknosa, Macrocenter, Kim Market, Kipa, Vatan Bilgisayar, Pratik İşlem ve Şok Market satış noktalarına başvurulabilir. Ayrıca online olarak ininal kart temin etmek isterseniz n11.com ve hepsiburada.com sitelerinden ininal kartınızı alabilirsiniz.

İninal kartınızı kullanabilmeniz için, satın alırken bir defaya mahsus olmak üzere 5 TL ödemeniz gerekir. Temin ettikten sonra aylık kullanım bedeli olarak 2 TL ödenir fakat kartta para olmadığı durumlarda kullanım bedeli alınmaz ve kartınızda ileriki zamanda para olsa dahi geçmişe yönelik kullanım bedeli alınamaz.

En çok kazandıran ve güncel ininal kampanyaları için aşağıdaki butona tıklamanız yeterli.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz