İninal Fitwell İndirim Kampanyası

0
203
İninal Fitwell Kampanyası

Fitwell, kişisel beslenme ve fitness koçluğu uygulamasıdır.

Fitwell internet sitesi üzerinden veya mobil uygulaması üzerinden kayıt olabilirsiniz. Fitwell ile sizin ölçülerinize uygun bir şekilde kişisel fitness ve beslenme koçluğu sunulmaktadır.

Uzaktan olan bu hizmette karşınızda spor hocası ve diyetisyen bulunduğu için birebir bir antrenman ve diyet söz konusudur. Normal bir diyetisyene ve fitness koçuna ayrı ayrı ödeyeceğiniz fiyatın çok fazla olması uygulamayı ekonomik kılmaktadır.

Aynı zamanda İninal Kart ile Fitwell üyeliği açmak istediğiniz zaman İninal kartınız cüzdanda kayıtlı ise %30 ek indirim kazanırsınız.

UYARI!: Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel İninal Kart Kampanyalarına şu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz: kampanyababasi.com/kredi-karti-kampanyalari/ininal/

İninal kartınızı İninal Cüzdan uygulaması indirerek kolay bir şekilde bağlayabilirsiniz.

İninal Fitwell Kampanya Koşulları

İninal Fitwell kampanyasına katıldığınızda aşağıdaki kuralları kabul ettiğiniz varsayılır.

Kampanya koşulları ise şu şekilde:

  • Kampanya 8 Şubat 2021 – 8 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerli olduğundan bu tarihler arasında yaptığınız alışverişler geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında Fitwell uygulaması ve Fitwell internet sitesinden aldığınız tüm üyeliklerde %30 indirim kazanırsınız.
  • Kampanya Fitwell uygulaması ve Fitwell internet sitesi üzerinden sadece ilk satım alımlarında geçerli olacaktır.
  • Diğer kampanyalar ve indirim kuponları ile bu kampanya birleştirilemez.
  • Kampanyaya katılmak için İninal kartınızın ininal.com adresine veya İninal Cüzdan uygulamasına ekli olması gerekmektedir.

Ayrıca İninal kampanya koşullarını istediği zaman tek taraflı olarak iptal edebilir. Bu durumu da bildiğiniz ve İninal’ın kampanyayı istediği zaman sonlandırabileceğini kabul etmiş olduğunuz sayılır.

İninal Fitwell Kampanyası Ne Zaman Geçerli?

Bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız 8 Şubat 2021 ve 8 Mayıs 2021 tarihleri arasında alışverişinizi yapmanız gerekmektedir. 

Ayrıca İninal tek taraflı olarak bu kampanyayı istediği vakitte bitirebilir.

Fitwell Nedir?

Fitwell internet sitesi ve mobil uygulamasında kişiye özel beslenme ve fitness koçluğu sunulmaktadır. İninal kart ile alışveriş yaparak %30 indirimli bir üyelik oluşturabilirsiniz.

Sizin vücut ölçülerinize ve hedeflerinize göre bir beslenme programı ve spor planlaması yapılmaktadır. Uzaktan olmasının yanı sıra herkesin bireysel diyetisyeni ve spor koçu bulunmaktadır.

Fitwell uygulamasına kayıt yaparken İninal Cüzdanınızdan kampanyayı aktif edebilir ve bu şekilde %30 indirimli bir şekilde üye olabilirsiniz. Unutmayın sadece ilk üyeliğinizde %30 indirim kazanıyorsunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz