İninal Kartlılara D&R’da 10 TL Hediye

0
223
ininal D&R Kampanyası

D&R genellikle kitap satışı yapılan bunun yanı sıra elektronik ve oyuncak eşyaları da satılan bir mağazadır. İninal ve D&R bu anlaşması ile birlikte ülkemizde daha fazla kitap satılması adına bir adım atmıştır.

İninal ile anlaşmalı olarak D&R mağazasından yapacağınız 50 TL’lik alışverişlerinizde 10 TL hediye kazanıyorsunuz. Tabi bu hediyeyi kazanmak için belirli kurallara uymanız da gerekmektedir.

Aşağıdaki başlıklarda D&R kampanya koşulları ve bu kampanyanın ne kadar süre ile geçerli olduğuna dair yazılar bulunmaktadır.

UYARI!: Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel İninal Kart Kampanyalarına şu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz: kampanyababasi.com/kredi-karti-kampanyalari/ininal/

İninal D&R Kampanya Koşulları

İninal ile D&R arasında yapılan bu kampanyanın belirli koşulları bulunmaktadır. Alışveriş yapan ve kampanyayı kullanan herkes bu kampanya koşullarına uymuş sayılmaktadır.

 Kampanya koşulları:

  • Kampanyaya 1 Mart 2021 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında geçerli olduğu için bu tarihler arasında yaptığınız alışverişler sonucunda 10 TL indirim kazanırsınız. Bu indirim D&R internet sitesi, D&R mağazaları ve İdefix internet sitesinde de geçerlidir.
  • Kampanyadan sadece kampanya koşulunu sağlayan 2000 kişi faydalanabilecektir.
  • İninal kart ile anlaşmalı yerlerden yaptığınız 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde 10 TL kazanırsınız. Yaptığınız harcama sonrasında 10 TL bakiyeniz alışveriş yaptığınız günden sonraki gün hesap bakiyenize eklenmektedir.
  • Bu kampanyadan her kullanıcı sadece 1 defa yararlanabilmektedir.
  • Bu kampanya ile başka bir kampanya veya indirim kuponu birleştirilip kullanılamaz. 
  • Kampanyadan yararlanmak istiyorsanız İnanal kartınızın İninal cüzdan hesabında ekli olması gerekmektedir. Bunun için İninal cüzdan uygulamasını indirebilir veya İninal internet sitesi üzerinden kartınızı kayıt ettirebilirsiniz.

Ayrıca İninal ve D&R kampanyayı istediği zaman tek taraflı olarak bitirme hakkına sahiptir.

İninal D&R Kampanyası Ne Zamana Kadar Geçerli?

İninal cüzdanınıza kayıtlı olan İninal kartınız ile D&R mağazaları veya internet sitesinden yapacağınız 50 TL’lik alışveriş sonrasında 10 TL hediye kazanıyorsunuz.

Bu kampanyadan yararlanmak için 1 Mart 2021 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Belirtmeliyiz ki İninal ve D&R kampanyayı istediği zaman tek taraflı olarak bitirme hakkına sahiptir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz