İninal Boodio İndirim Kampanyası

0
329
ininal Boodio Kampanyası

Boodio Üyeliği İninal Karta Özel İndirimde!

1 Şubat – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında İninal ve İninal kart kullanan her kullanıcıya özel indirim Boodio indirimi. Boodio üyeliği İninal kullanıcılarına özel 29,90 TL yerine sadece 9,87 TL. Çeşitli kitapları içerisinde bulunduran Boodio, İninal ile güçlerini birleştirip kullanıcıları için mükemmel bir indirim kampanyası düzenledi.

ininal logo

Kampanya Koşulları ve Şartları Nelerdir?

Kampanya katılımların bütünü 1 Şubat – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

İninal kullanıcılarına özel indirimi yakalayabilmek ve kullanabilmek için Boodio’nun şu linkini kullanabilirsin; “https://promosyon.boodio.app/

Kampanyadan faydalanabilmek için kullanılması gereken indirim kodu bulunmaktadır. İndirim kodunuz her kullanıcıyla aynıdır. İndirim kodu: ‘’ININAL’’.

Boodio ve İninal’in bu indirim kampanyasından faydalanabilmek için ödeme ekranına gelindiğinde indirim kodu alanı karşınıza çıkacaktır. Bu alan içerisine ‘’ININAL’’ yazmanız direk olarak indirimi sizlere sağlayacaktır.

İndirim kodunu girmeniz ile birlikte indiriminiz 1 yıl boyunca yani satın aldığınız tarih baz alınarak aldığınız tarihten 1 yıl sonrasına kadar indirimli fiyat üzerinden Boodio’yu kullanabilirsiniz.

Bu kampanya ile birlikte Boodio’nun veya İninal’in diğer kampanyaları birbirine birleştirelemez. Birleştirilmesi halinde geçerli olan indirimleriniz yok edilebilir.

Stoklarla sınırlı bir kampanya olduğu için kampanya her an duraksayabilir. Duraksama nedeni ve sorumlusu olarak İninal tutulamaz. Aynı şekilde kampanyanın söylenen tarihten önce sonlandırılmasının sorumlusu olarak yine İninal sorumlu tutulamaz.

Kampanyaya katılan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Kampanya kuralları gereğince Boodio veya İninal bu kampanyaları düzenleme, değiştirme, kampanya şartlarını silme hakkını gizli tutar.

Boodio Nedir?

Boodio  uygulamasını telefonunuza indirerek kitap okuma alışkanlığınızı bir tık daha zevkli hale getirebilirsiniz. Çünkü Boodio sadece kitap okuyabileceğiniz bir uygulama değil aynı zamanda sizlere kendisi de sesli bir şekilde kitap okuyabilecek bir uygulamadır. Her geçen gün gelişen ve geliştirilen bir uygulama olduğu için içerisinde şu ana kadar +200 yayınevinin kitabı bulunuyor. Neredeyse her kitabın içerisinde yer aldığını söyleyebiliriz. Kullanılabilir, işlevsel bir e-kitap uygulaması arıyorsanız Boodio’yu sizlere kesinlikle öneririz.

Boodio Nasıl Yüklenir?

Boodio bir uygulama olduğu için android telefonlarınız üzerinden veya iOs işletim sistemine sahip telefonlarınız üzerinden indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Boodio’yu indirmek için Google Play Store uygulamasını veya iOS bir cihaza sahipseniz App Store uygulamasını kullanarak indirebilirsiniz. Arama kutusuna ‘’Boodio’’ yazmanız yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz