İninal Barty Puan Kampanyası

0
330
İninal Barty Puan Kampanyası

İninal Barty Puan Kampanyası, ininal tarafından 19 Ocak 2021 tarihinde başlatılmış ve 31 Aralık 2021 tarihine kadar devam edecek bir kampanyadır.

Bu kampanya dahilinde Barty uygulaması ininal kullanıcıların 250 Barty puanı hediye ediyor. Barty uygulaması, kullanmadığınız veya fazla olan eşyalarınızın para kullanmadan başkasının ikinci el eşyalarıyla değiştirmenize olanak sağlıyor.

Bu uygulama içerisinde takaslar Barty Puan ile güvenilir bir şekilde gerçekleşiyor. Değiştirmek istediğin ürünün barty puan karşılığını size teklif ediyorlar eğer teklifi kabul ederseniz o puanlarla başka ürünleri alabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri ile birlikte bu süreçlerde oluşabilecek her türlü teknik problemleri hızlıca çözüme ulaştırılır. Kullanmadığın eşyalar başka birinin elinde hayat bulsun sloganı ile karşımıza çıkan Barty uygulaması ininal ile birlikte bir kampanya başlattı.

İninal Barty Puan Kampanyası dahilinde kazandığınız 250 puanı bu uygulama içerisinde 2. el bir eşya almak için kullanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için bazı şartlar sunuluyor.

Barty Logo

Kampanya Koşulları:

  • Barty puan kampanyasından 19 Ocak 2021 – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında gerekli işlemleri yapan tüm ininal kullanıcıları faydalanabilmektedir.
  • İninal kullanıcılarına özel bu kampanyada kazanabilecekleri Barty puanlarını nakite çeviremeyecekler sadece Barty uygulaması içerisinde kullanılabilir.
  • Barty puan kampanyasından faydalanmak isteyen ininal kullanıcıları BARTY yazıp 2322’ye mesaj göndermeleri gerekmektedir. Gönderdiğin mesajla indirim kodunu alabilirsiniz.
  • Barty puan kampanyasından kazandığınız indirim kodunu kullanmak için, Barty uygulamasını indirmelisiniz. Uygulamaya giriş sağladıktan sonra sağ üstte bulunan menüde “promosyon kodu” kısmına geliniz. BARTY yazıp 2322’ye gönderdiğin mesajdan gelecek kodu buraya giriniz. Anında 250 Barty puan cüzdanınıza eklenecektir.
  • Barty puan kampanyasından her ininal kullanıcısı en fazla 1 kere faydalanabilir.
  • Barty puan kampanyası, herhangi bir nedenden ötürü belirtilen tarihten önce iptal edilmesinden, değiştirilmesinden ve kampanyanın duraklatlatılmasından ininal sorumlu değildir.
  • Barty puan kampanyasına katılacak tüm ininal kullanıcıları kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
  • Barty puan kampanyasını, ininal ve Barty istediği bir zamanda tek taraflı olarak değiştirme veya kampanyayı bir gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma, uzatma hakkına sahiptir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz