Huawei Online Mağaza Çekilişi

0
209
Huawei 1 Yaşında Çekilişi

Huawei akıllı telefonları, dizüstü bilgisayarları, tabletleri ve diğer ürünlerinin satışa sunulduğu bir online mağaza haline gelen Huawei Online Mağaza, 2020 yılının Mart ayı içerisinde Türkiye’de faaliyete geçmişti.

Bulunduğumuz günlerde 1. yaşını kutlamakta olan mağaza adına Huawei, pek çok hediyenin yer aldığı bir kampanya gerçekleştiriyor.

30 bin liralık bir fiyat etiketine sahip olan Huawei Mate XS’in de içerisinde bulunduğu birden fazla hediye Online Mağaza müşterilerini ve ziyaretçilerini bekliyor. 

https://shop.huawei.com/tr bağlantısı kullanılarak ulaşılabilen Huawei Online Mağazasında yer alan 1 Yaşında Kampanyası gereğince 100’ er tane ödül bulunmakta olan 2 adet çekiliş gerçekleştirilecektir.

İlk çekiliş tarihi 5 Mart 2021 ile 7 Mart 2021 arasında iken, ikinci çekiliş tarihi ise 18 Mart 2021 ile 31 Mart 2021 arasında olacak şekilde belirlendi. Katılımcıların hepsi her iki çekilişe de katılım sağlayabilmektedir.

Huawei Logo

Huawei Çekilişinde Hangi Ödüller Verilecek?

Huawei markası Online mağazasında 1. yılını tamamlamasının ardından 2 tane çekiliş düzenlemeye karar vermişti. Bu çekiliş sonuçlarında ise birçok hediye talihli kişilere dağıtılacaktır.

Bu hediyeler arasında:

  • 1 kişiye Huawei Mate XS
  • 3 kişiye Matebook X
  • 5 kişiye Huawei X model Gentle Monster Gözlük II 
  • Diğer hediyeler arasında ise Huawei Sound, FreeBuds Studio, Band 4 Pro, FreeLance Pro, Akıllı Tartı 3, WiFi AX3 Quad-Core, Araç Şarj Aleti ve Mini Hoparlör bulunmaktadır.

Hediyelerin hepsi 2 çekilişe de katılım sağlayan kişilere dağıtılacaktır. Sizde çekilişe katılım sağlayarak hediyelerden birini almaya hak kazanabilirsiniz.

Çekilişe katılım sağlamak adına Huawei Online Mağazasında yer alan 1 yaşında çekiliş sayfasındaki form doldurulmalı ve soruların hepsinin doğru bir şekilde cevaplanması gerekmektedir.

Sonrasında haftalık bülten kısmına e-posta adresi kullanılarak kayıt olunmalıdır. Bunların hepsi tamamlandıktan sonra 1 yaşında kampanyasındaki hediyelerin çekilişine katılım sağlayabileceksiniz.

Huawei Çekiliş Detayları

Huawei Online Mağaza çekilinin 1. kısmına katılım için son tarih 17 Mart 2021’dir. Huawei çekilişine katılmak için mağaza bültenine abone olduktan sonra Huawei AppGallery konusunda sorulan sorular doğru bir biçimde cevaplanmalıdır. 1 . dönem çekilişi noter huzurunda 23 Mart tarihinde yapılacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz