(Hopi) Migros Sanal Market Kampanyası

0
146
migros sanal market

İnternet mağazasına git adlı butona tıklayarak yapılacak olan gıda dışı migros.com alışverişlerinde bütün indirimlere ek olarak %2 Paracık kazan. Son katılım tarihi 30 Haziran 2021 tarihidir.

Kullanım Şartları

İnternet mağazasına git adlı butona tıklayarak yapılacak olan gıda dışı migros.com alışverişlerinde bütün indirimlere ek olarak %2 Paracık kazan.

hopi logo

Hopi Migros Sanal Market Kampanyası Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyaya en son katılım tarihi 30 Haziran 2021 tarihi saat 23.59’a kadar geçerlidir.. Bu tarihten ve saatten sonra sağlanacak olan katılımlar geçersiz sayılacaktır.

Hopi Migros Sanal Market Kampanyasının Geçerli Olduğu Yerler Nerelerdir?

Hopi kampanyası üstünden yönlenerek migros.com internet adresinden yapılacak olan alışverişlerde kampanya fırsatları geçerlidir.

Hopi Migros Sanal Market Kampanyasından Yararlanabilmek İçin Yapılması Gereken Alışveriş Tutarı Ne Kadar?

Kullanıcılar kampanyadan yararlanabilmek için İnternet mağazasına git adlı butona tıklayarak yapılacak olan gıda dışı migros.com alışverişlerinde bütün indirimlere ek olarak %2 Paracık kazan.

Hopi Migros Sanal Market Kampanyasının Faydaları Nelerdir?

Kişiler istedikleri herhangi bir tutarda alışveriş yapabilme imkanı yaşamaktadır.

Hopi Migros Sanal Market  Kampanyasının Geçerli Olduğu Ürünler Nelerdir?

Kampanyaya; kağıt & kozmetik, temizlik & deterjan, oyuncak & bebek, pet & ev kategoriler ve bunların alt kategorileri içerisinde yer alan bütün ürünler dahil edilmektedir. Bunların dışında kalan diğer hiçbir ürün ve kategoriler dahil değildir.

Kişi kampanya fırsatlarından dilediği kadar faydalanabilmektedir. Herhangi bir kısıtlama ya da sınırlandırma bulunmamaktadır.

Hopi Migros Sanal Market Kampanyasının Diğer Özel Koşulları

  • Kazanılan Paracık yapılacak olan alışverişin sepet tutarından KDV ve kargo düşüldükten sonra hesaplanacaktır.
  • Paracıklar, yapılacak olan alışveriş tarihlerinden sonraki 90 ile 120 gün arasında yüklenecektir.
  • 1 aylık bir süreç aralığında herhangi bir malzemeden 4 adet ve üzerlerindeki alımlar , aynı müşteri ve aynı adrese yapılan herhangi bir malzemeden 4 adet ve üzerlerindeki alımlar toplu bir alım olarak nitelendirilir.
  • Toplu alım tarzındaki durumların tespit edilmesi halinde siparişler iptal edilir. Toplu alımlarda Paracık kazanmak söz konusu değildir.
  • Paracık yükleme işlemlerinde markalardan kaynaklı birtakım gecikmeler yaşanabilir. Bu gecikmelerin hiçbirinden Hopi sorumlu değildir.
  • Hopi uygulamayı sonlandırabilir ya da kuralları değiştirebilir.
  • Paracıklar takriben 24 saatlik bir zaman dilimi içerisinde kullanılabilir bir hale gelecektir. En geç ise 1 yıl içerisinde kullanılması gerekmektedir.
  • Migros ve Hopi kampanya koşul, kapsamı ve süresini değiştirme hakkına sahiptir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz