Haziran Steam İndirimleri’ne ek ininal Kart’a 40 TL’ye 10 TL hediye!

0
381

haziran-steam-indirim-ek-40-tl-alısveris-10-tl-hediye

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya yalnızca 25 Haziran 2020 saat 20:00 – 09 Temmuz 2020 saat 23:59 tarihleri arasında ininal Kart ile yapılacak olan harcamalarda geçerlidir.

Kampanyadan sadece steampowered.com adresi üzerinden ininal Visa Kart ile tek seferde 40 TL ve üzeri harcama yapan müşteriler yararlanabilecektir.

UYARI!: Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel İninal Kart Kampanyalarına şu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz: kampanyababasi.com/kredi-karti-kampanyalari/ininal/

ininal Cüzdan üzerindeki oyun kodu işlemlerinde kampanya geçerli değildir.

Her katılımcı kampanyadan yalnızca 1 kere yararlanabilir. Ayrıca her bir müşteri bu kampanyadan en çok 10 TL’lik ödül kazanabilir.

Kampanyadan şartları sağlayan ilk 15.000 kişi yararlanabilir.

Kazanılan ödüller harcamanın yapıldığı günden sonraki gece ininal Kart’lara yüklenir.

ininal.com adresi ve ininal Cüzdan uygulamasına eklenmiş fiziksel veya sanal ininal Kart’larla yapılmış olan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

ininal istediği zaman kampanya şartlarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma, uzatma ya da sona erdirme hakkını saklı tutar.

Herhangi bir sebeple kampanyanın belirtilen son tarihten önce bitmiş olmasından ya da limitin dolmasından dolayı ininal sorumlu tutulamaz.

Kampanyaya katılan müşteriler belirtilmiş olan kampanya koşullarını okudu ve kabul etti sayılır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz